Laipni lūdzam mūsu interneta veikalā!

Šajā sadaļā Jūs atradīsiet detalizētu informāciju par to, kā reģistrēties mūsu interneta veikalā, kā veikt pasūtījumu un, kā izmantot savu personīgo profilu.

1. Sadaļa - Privātpersonas un juridiskas personas reģistrācija

Pirms sākat:

  • Visi reģistrētie klienti saņem 10% atlaidi  elektromateriāliem.
  • Informējam, ka no viena e-pasta nevar noformēt divas dažādas reģistrācijas.

 

Privātpersonas reģistrācija

Noklikšķiniet uz "Reģistrēties" augšējā labajā stūrī. Izvēlaties “Privātpersona”. Ievadiet savu aktuālo e-pastu, izveidojiet jaunu paroli. Izlasiet mūsu privātuma politiku un atzīmējiet "Piekrītu ar privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku", noklikšķiniet uz "Reģistrēties".

Pēc tam ievadiet savu vārdu, uzvārdu un aktuālo mobilā tālruņa numuru. Nospiediet  pogu "Saglabāt".

Apsveicam, Jūs esat reģistrējies!

 

Juridiskas personas reģistrācija

Noklikšķiniet uz "Reģistrēties" augšējā labajā stūrī. Izvēlaties “Uzņēmums”. Ievadiet savu aktuālo e-pastu, izveidojiet jaunu paroli. Izlasiet mūsu privātuma politiku un atzīmējiet "Piekrītu ar privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku", noklikšķiniet uz "Reģistrēties".

Pēc tam ievadiet uzņēmuma informāciju un savu kontaktinformāciju. Nospiediet  pogu "Saglabāt".

Mēs saņemsim Jūsu reģistrāciju mūsu sistēmā, pārbaudīsim informāciju un apstiprināsim reģistrāciju. Jūs saņemsiet e-pastā ziņu, ka Jūsu reģistrācija ir apstrādāta.

Apsveicam, Jūs esat reģistrējies un varat veikt pasūtījumus kā juridiskā persona!
 

2. Sadaļa – Preces kartiņa

Mūsu interneta veiklā var redzēt detalizētu informāciju par produktu:

  • Preces apraksts;

  • Informatīvs attēls;

  • Preces cena;

  • Preču pieejamība mūsu noliktavās, atsevišķos gadījumos - piegādātāja noliktavā;

  • Tehniskā informācija, sertifikāts un uzstādīšanas instrukcija;

  • Preces parametri;

  • Preces video;

  • Preces, kuras bieži pērk kopā, vai līdzīgi produkti;

 

3. Sadaļa – Veicam pasūtījumu

1. Solis - ielieciet nepieciešamās preces iepirkumu grozā. Lai to izdarītu, “dodieties” uz preci, izvēlieties daudzumu un nospiediet pogu "ielikt grozā".

*Pasūtījumiem, kuru cena mazāka par 25,00 EUR (bez PVN), par pasūtījuma apstrādi tiek piemērota apstrādes maksa 2,00 EUR (bez PVN).

2. Solis – “dodieties” uz savu iepirkumu grozu, noklikšķinot uz iepirkumu groza ikonas augšējā labajā stūrī un pārbaudiet saturu. Pēc tam nospiediet pogu "Norēķināties".

3. Solis - Ja esat reģistrēts lietotājs, tad kontaktinformācija par Jums tiek aizpildīta automātiski, ja neesat reģistrēts, tad aizpildiet kontaktinformāciju.

4. Solis - Ievadiet piegādes informāciju. Vairāk informācijas par piegādes veidiem un izmaksām var atrast šeit. Pēc tam nospiediet  pogu "Uz apmaksu".

5. Solis - Izvēlaties vienu no maksājuma veidiem. 

Ja Jūsu prece atrodas mūsu noliktavā vai piegādātāja noliktavā, varat izmantot jebkuru no pieejamajiem apmaksas veidiem: internetbankas apmaksa (Swedbank, Citadele, Luminor, SEB, Revolut, Paysera), maksājums ar karti, maksājums preces izsniegšanas punktā skaidrā naudā vai ar karti, bankas pārskaitījums.

Ja kaut viena no grozā esošajām precēm nav noliktavā, tad Jums ir pieejams tikai viens maksājuma veids: bankas pārskaitījums. Izvēloties šo apmaksas veidu, mūsu menedžeris pārbaudīs preču pieejamību un piegādes termiņu, pēc tam sazināsies ar Jums un nosūtīs rēķinu apmaksai. Pēc maksājuma saņemšanas mēs pasūtīsim preces.

Pēc maksājuma veida izvēles un apstiprinājuma, par iepazīšanos ar  mūsu privātuma politiku, nospiediet pogu "Pirkt".

6. Solis - Apsveicam, pasūtījums ir veikts! Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar pasūtījuma numuru.
 

4. Sadaļa – Veicam pasūtījumu

Noklikšķinot uz “cilvēka ikonas” augšējā labajā stūrī, Jūs nokļūsiet personīgā kabinetā.

Sadaļā "Profils" Jūs atradīsiet visu informāciju par savu uzņēmumu un savu kontaktinformāciju. Ja vēlaties kaut ko mainīt, varat to izdarīt. Mēs saņemsim paziņojumu, ka Jūs vēlaties mainīt savus datus, un apstiprināsim tos.

Sadaļā "Piegādes adreses" varat saglabāt vairākas adreses, kuras ērti izvēlēties, veicot pasūtījumu.

Sadaļā “Lietotāji” varat redzēt visas uzņēmumam reģistrētās kontaktpersonas. Noklikšķinot uz plus (+) zīmes, varat pievienot jaunu kontaktpersonu.

Sadaļā “Rēķini un maksājumi” lietotāji, kuriem ir piekļuve finanšu  informācijai, var apskatīt apmaksātos un neapmaksātos rēķinus, kā arī lejupielādēt pavadzīmes.

Sadaļā "Pasūtījumu vēsture" tiek parādīti visi Jūsu veiktie pasūtījumi. Katram pasūtījumam ir savs statuss. Noklikšķinot uz pasūtījuma, Jūs varat redzēt sīkāku informāciju par pasūtījumu. Ir nodrošināta pasūtījuma dublēšanas funkcija. Noklikšķiniet uz jau veiktā pasūtījuma, apakšējā kreisajā stūrī nospiediet pogu “pievienot grozam”, un visas šī pasūtījuma preces tiks dublētas grozā.

Sadaļā "Piedāvājumi" varēsiet redzēt izveidotus piedāvājumus, kurus Jums atsūtīja menedžeris, un to statusu. Pasūtījumu varat vai nu akceptēt vai to noraidīt. 

×
LV