Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.

Kā nopirkt?

Kā pasūtīt preces interneta veikalā elektrika.lv?

1. Pats vienkāršākais un ērtākais veids ir pasūtīšana internetā.

Lai pasūtītu internetā, piereģistrējieties vai ieejat interneta veikalā, ja Jums jau ir parole. Veicot pasūtījumu internetā, tiek piemērota papildu atlaide 5% apmērā no kopējā pasūtījuma.

Kad būsiet reģistrējies interneta veikalā Elektrika, Jums uz e-pastu nosūtīs paroli.

Pēc ieiešanas interneta veikalā Jums būs pieejamas cenas, atlaide un varēsiet noskaidrot, vai preces ir pieejamas kādā no filiāļu     noliktavām Rīgā, Valmierā, Daugavpilī un Ventspilī.

Atrodiet vajadzīgo preci, izvēlieties nepieciešamo daudzumu un pievienojiet preces grozā.

Kad visas nepieciešamās preces ir izvēlētas, nospiediet labajā stūrī pogu „Pasūtīt”. Pārbaudiet izvēlētās pozīcijas un preču daudzumu, ja viss ir pareizi, nospiediet pogu „Noformēt pasūtījumu”. Izvēlieties Adresi, Metodi, Piegādes datumu un Samaksas veidu. Ja nepieciešams, pievienojiet savam pasūtījumam komentārus.

Nospiežot pogu „Apstiprināt pasūtījumu”, pasūtījums tiks nosūtīts uz mūsu sistēmu, un mūsu menedžeris sazināsies ar Jums tuvākajā laikā, lai precizētu pasūtījuma detaļas.

2. Preces var pasūtīt, izmantojot e-pastu.

Nosūtiet savu pasūtījumu/pieprasījumu uz mūsu e-pastu b2b@elektrika.lv. Mūsu speciālists sazināsies ar Jums tuvākajā laikā.

3. Piezvaniet mums pa tālruni + 371 67 162 055.

Mēs pieņemsim Jūsu pasūtījumu vai atbildēsim uz Jūsu jautājumiem.

Preču meklēšana interneta veikalā

1. Preču meklēšana pēc kategorijām

Lai preces meklētu pēc kategorijām, ieejiet sadaļā „Katalogs” un izvēlieties Jums interesējošo sadaļu.

2. Preču meklēšana meklēšanas sadaļā

Ierakstiet nosaukumu vai nepieciešamos parametrus meklēšanas lodziņā (Meklēšanas sistēma atrodas kreisajā, augšējajā stūrī).

Piemērs: LED E27 vai NYM 3x1.5 Meklēšanas lodziņā var ierakstīt arī preces kodu (Elektrika) vai piegādātāja kodu. Piemēram, 3210004 (Elektrika kods) vai SDN3000123 (piegādātāja kods).

3. Preces meklēšana pēc piegādātāja

Pa labi atrodas – „Piegādātāju saraksts”. Jūs varat izvēlēties no saraksta Jums interesējošo piegādātāju un apskatīt visu šī izgatavotāja produkciju.

4. Preces noliktavā

Kad preču saraksts ir atvērts, kolonnā pa labi ir opcija „Preces noliktavā” – ielieciet ķeksīti un Jums būs pieejamas preces, kas ir mūsu noliktavā.

Samaksas metodes

1. Pārskaitījums – pēc pieprasījuma noformēšanas Jūs saņemsiet priekšapmaksas rēķinu. Pārskaitījumu var veikt gan fiziska, gan  juridiska persona.

2. Interneta veikalā varat veikt maksājumus ar bankas karti VISA / VISA Electron / MasterCard / Maestro cards

3. Interneta veikalā varat veikt maksājumus izmantojot Swedbank Banklink

4. Samaksa uz vietas – Jūs varat samaksāt par precēm saņemšanas brīdī mūsu birojā, kas atrodas Rīgā, Jūrkalnes ielā 15 k.30, vai vienā no mūsu filiālēm.

5. Samaksa saskaņā ar līgumu – mēs piedāvājam Jums iespēju noslēgt līgumu ar mūsu firmu.