FILTRI

Kontaktligzdas (Rozetes)

Noliktavā Top TOP prece Sale Izpārdošanā -25% Atlaide
MTN2300-0319
(0)

Kontaktligzda, balta, ar bērnu aizsardzību Merten SystM

Schneider Electric # MTN2300-0319 1.93 € / gab. 2.58 €
Pievienot grozam
Ir noliktavā
Preces lapā

Elektrības rozetes – tā ir lieta kuru jūs lietojat katru dienu. Tāpēc, ir ļoti svarīgi, lai kontaktligzdas ne tikai izpildītu visas savas funkcijas un atbilstu drošības standartiem, bet arī izskatītos vizuāli pievilcīgi.

Tehnoloģijas nestāv uz vietas, tāpēc, mūsdienas ne reti ir sastopamas kontaktligzdas, kuras ir izpildītas ne tikai no klasiskas plastmasas, bet arī no tādiem materiālie, kā akmens, stikls, metāls un tā tālāk. Tādas kontaktligzdas var padarīt jūsu interjeru vēl interesantāku un spilgtāku. Netradicionālas kontaktligzdas ir piemērotas mūsdienīgiem interjerā stiliem. Jā jūs esat klasikas cienītājs, tad labāk izmantot kontaktligzdas, kuras nepievērš daudz uzmanības un saplūst ar sienu.

Visus mājas instalācijas tipus var atrast mūsu internet-veikalā. Mēs augsti vērtējam preces kvalitāti, tāpēc sadarbojamies tikai ar kvalitatīviem ražotājiem. Katram ražotājam un katrai sērijai ir savas īpatnības. Tā, Schneider rozetes atšķiras ar sēriju daudzveidību. Piemērām, eksistē instalācija gan kvadrāta formas veidā, gan apaļas. Tomēr Siemens rozetes ir klasiskā dizaina piemērs, bet ABB rozetes otrādi, rāda krāsu un materiālu daudzveidību.

Lai ātrāk un efektīvāk atrast vajadzīgo preci no simtiem pozīciju, izmantojiet filtrus. Piemērām, jūs varat izvēlēties montāžas veidu un viegli atrast virsapmetuma rozetes.

Ja Jums ir kāds jautājums, Jūs varat mums uzrakstīt un saņemt atbildi no profesionāļiem. Mēs piedāvājam piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, ka atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām.

Taustiņu skaits: nav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsVietu skaits: nav norādītsZemapmetumanav norādītsIP20Schneider Electricnav norādītsnav norādītsnav norādītsVietu skaits: 1SchukoBalts visi tagi
×
LV