Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.

Kas mēs esam

Mēs esam izpletuši spārnus pār Eiropu. 17 valstu organizācijas 21 Eiropas valsts tirgū ar vairāk kā 230 neatkarīgiem vairumtirgotājiem sadarbojas FEGIME ietvaros, kas ir inovatīvs spēks Eiropas elektropreču vairumtirdzniecībā. Mūsu mērķis ir apvienot mūsu vidējo uzņēmumu spēkus mūsu dalībnieku, klientu un piegādātāju labā.

Mūsu pievienotā vērtība

  • Mūsu dalībniekiem

Mēs izvedam neatkarīgos ģimenes uzņēmumus aiz vietējā darbības mēroga robežām, jo to pamatā ir Viseiropas organizācija. Mēs nodrošinām informācijas un labākās prakses apmaiņu visā Eiropā.
Mēs uzlabojam vairumtirgotāju konkurētspējas faktorus un to uzņēmumu ilgtspēju (vairāk zināšanu, nemitīga aktualizēšana, labāks serviss, centralizēti pakalpojumi, augstāka efektivitāte un labākas cenas.)
Mēs sniedzam iespēju kļūt par daļu no spēcīgas, stabilas, konkurētspējīgas un uzticamas grupas, nezaudējot veiklumu, tuvumu un apskaužamu servisu, kas vienmēr bijis raksturīgs visiem vairumtirgotājiem. Mēs piedāvājam labu aizsardzības stratēģiju pret lielajām nozares finanšu grupām, garantējot dalībniekiem turpmāku klātbūtni tirgū saskaņā ar to ilgtermiņa nodošanos biznesam.

  • Mūsu piegādātājiem

Lojāli vairumtirgotāji nodrošina lielāku apgrozījumu atsevišķiem piegādātājiem un īsteno FEGIME Europe pieņemtos stratēģiskos lēmumus. Mēs „atveram durvis” visās mūsu dalībvalstīs. Mēs tirgū piedāvājam citādu pieeju, balstoties uz tuvumu un uzticību, apvienojot grupas spēku ar katra vairumtirgotāja veiklumu un apskaužamo servisu. Mēs nodrošinām līdzsvaru starp neatkarīgajiem/ģimenes vairumtirgotājiem un starptautiskām finanšu grupām. Mēs nodrošinām uzticamas ilgtermiņa biznesa partnerības.

  • Mūsu klientiem

Mēs garantējam, ka klients vienmēr saņem īsto kvalitāti par īsto cenu. Mēs nodrošinām, ka klients vienmēr saņem labu servisu no vairumtirgotāja, kuram ir vietēja izcelsme un Viseiropas organizācija, kas to balsta un sniedz vēl vairāk. Mēs tirgū piedāvājam citādu pieeju, balstoties uz tuvumu un uzticību, apvienojot grupas spēku ar katra vairumtirgotāja veiklumu un apskaužamo servisu. Mēs garantējam pieeju labākajiem mūsu nozares zīmoliem, nemitīgi atjauninot zināšanas. Mēs nodrošinām uzticamas ilgtermiņa attiecības.

  • Mūsu būtība

Fegime grupa ir Eiropas biznesa ģenerators. Mēs ticam, ka mūsu dalībnieku apvienība liek katram no tiem kļūt spēcīgākam un varenākam. Mūsu DNS ir ierakstīts, ka īstai savienībai ir jāciena tās dalībnieku individualitāte. Globālā ekonomikā veiksmīgiem uzņēmumiem jārīkojas globāli, saglabājot savu vienreizību. Tieši tādēļ mēs Fegime cienām mūsu biznesa multikulturālo dabu. Fegima grupa tic divvirzienu attiecību dinamikai. Mūsu lielākie plusi ir mūsu ENERĢIJA un SPĒKS.

×
LV