FILTRI

Elektroauto uzlādes stacijas

Noliktavā Top TOP prece Sale Izpārdošanā
PLP1-0-2-4-9-002
(0)

Pulsar Plus Uzlādes stacija Type 2, 22kW 5 m, melns

Wallbox # PLP1-0-2-4-9-002 627.99 € / gab.
Pievienot grozam
Ir noliktavā
Preces lapā

Elektroauto uzlādes stacijas palīdz ievērojami ietaupīt laiku un naudu, kā arī spert pirmo soli pretī videi draudzīgākai nākotnei.

Elektromobiļi kļūst arvien populārāki, un ar katru gadu vēl vairāk cilvēku dod priekšroku šiem ekonomiskajiem un videi draudzīgajiem transporta līdzekļiem. Elektromobiļa iegāde ir ekonomiski izdevīga, jo tā degvielas un uzturēšanas izmaksas ir zemākas. Turklāt valdība piedāvā subsīdijas un atlaižu sistēmas, lai veicinātu pāreju uz elektriskajiem transportlīdzekļiem.

Lieki piebilst, ka elektromobiļi neizdala oglekļa dioksīdu un citas kaitīgas vielas, kas izraisa gaisa piesārņojumu un klimata pārmaiņas. Tas ievērojami palīdz uzlabot gaisa kvalitāti apdzīvotās vietās un samazina autotransporta ietekmi uz vidi. Katru gadu elektroauto tehnoloģiju attīstība palīdz samazināt akumulatoru izmaksas un palielināt nobraukumu ar vienu uzlādi.

Pāreja uz elektrotransportlīdzekļiem attīsta jaunus tirgus, kas saistīti ar akumulatoru, uzlādes staciju un citu elektrotransportlīdzekļu infrastruktūrai nepieciešamo elementu ražošanu. Elektroauto uzlādes stacijas ir galvenie infrastruktūras elementi, kas nodrošina iespēju uzlādēt akumulatoru, lai nodrošinātu tā pietiekamu darbību garākās distancēs. Uzlādes stacijas var būt dažāda veida un formas, sākot no privātai lietošanai paredzētām vietējām uzlādes stacijām un beidzot ar publiskām uzlādes stacijām, kas izvietotas autostāvvietās, degvielas uzpildes stacijās vai pie tirdzniecības centriem.

Mājas elektroauto uzlādes stacijas ir ļoti pieprasītas vairāku priekšrocību un pieejamās cenas dēļ. Tās bieži tiek uzstādītas privātās vietās – garāžā vai stāvlaukumā pie mājas – lai nodrošinātu akumulatoru uzlādi mājas apstākļos. Nenoliedzami, viena no galvenajām šo staciju priekšrocībām ir lietošanas ērtums. Nav jāmeklē stacionāra uzlādes stacija, elektromobili var uzlādēt pa nakti, un no rīta tas var būt gatavs lietošanai, kas ļauj ievērojami ietaupīt laiku un naudu. Elektroauto uzlādes stacijas nodrošina arī ātrāku uzlādi nekā parastā mājas elektriskā kontaktligzda, kas nozīmē, ka uzlādes laiks ir īsāks un jūs varat efektīvāk izmantot savu elektromobili.

Mūsu vietnē klientiem ir iespēja apskatīt desmitiem dažādu vadošo ražotāju elektroauto uzlādes staciju. Tomēr, izvēloties piemērotu iekārtu, jāņem vērā vairāki faktori:

- Pašā sākumā ir jāpieņem lēmums par budžetu, jo uzlādes staciju izmaksas var atšķirties atkarībā no tehniskā raksturojuma un zīmola atpazīstamības.

- Dažādu marku automašīnām ir dažādas uzlādes pieslēgvietas, un pirms pirkuma ir jāpārliecinās, vai izvēlētā uzlādes stacija ir saderīga ar jūsu automašīnas pieslēgvietu. Elektroauto uzlādes stacijas piedāvā arī dažādus uzlādes ātrumus, un, ja vēlaties pēc iespējas ātrāk uzlādēt savu transportlīdzekli, jums jāizvēlas stacija, kas piedāvā maksimālo jaudu.

- Pārdomājiet, kur plānojat uzstādīt uzlādes staciju. Atkarībā no tā, vai stacija tiks uzstādīta garāžā vai atklātā autostāvvietā, var būt nepieciešama ierīce ar noteiktu aizsardzību pret laikapstākļiem.

Tomēr, ja neesat pārliecināts par to, kādu uzlādes staciju izmantot, vai arī jums ir kādi jautājumi, “Elektrika” speciālisti piedāvā palīdzību, lai izvēlētos jums piemērotāko modeli. Elektroauto uzlādes stacijas uzstādīšana prasa zināmus ieguldījumus, taču ilgtermiņā tā noteikti var palīdzēt samazināt jūsu transportlīdzekļa uzlādes izmaksas. Tāpat kā jebkura cita tehnoloģija, arī mājas uzlādes stacijas turpina attīstīties un kļūst arvien pieejamākas un lietotājam draudzīgākas. Ir pienācis laiks atmest šaubas un spert soli pretī videi draudzīgākai nākotnei.

 
Atbalsta CAN protokolu: nav norādītsAtbalsta MODBUS protokolu: nav norādītsType2nav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsFāze: nav norādītsKabelis iet kompektā: JāKabeļa garums, m: nav norādītsFāze: 3Schneider Electricnav norādītsPower, kW: nav norādītsnav norādīts visi tagi
×
LV