Interneta kabeļi (LAN)

Preces lapā

Tagad katrā mājā un birojā ir dators un citas saistītās ar to ierīces, kurām ir nepieciešams interneta savienojums. Lai to izveidotu, bieži vien ir nepieciešams īpašs interneta kabelis, kuru var atrast mūsu Online veikalā.

Interneta kabelis var būt divos veidos:

  • Neekranēts (UTP) – visizplatītākais variants mājas lietošanai.
  • Ekranēts (FTP) – vadi kabeļa iekšpusē ir aizsargāti no elektromagnētiskiem traucējumiem ar speciālu foliju. Tas ir plaši izmantots rūpniecības telpās.

Mūsu veikalā ir tīkla kabelis, kas nāk komplektā ar RJ45 uzmavu. To izmanto kā pagarinātāju. Kā arī eksistē interneta kabelis bez uzmavas, ko izmanto ieklāšanai sienā.

Mūsu veikalā ir tieši tāds interneta kabelis kāds jums ir vajadzīgs, un cenas jūs noteikti iepriecinās. Gan profesionāls, gan parasts datora lietotājs varēs atrast produktu, kas atbilst viņu cenu diapazonam.

Lai ātrāk un efektīvāk atrast vajadzīgo preci, izmantojiet filtrus. Tādā veidā, jūs varat izvēlēties ražotāju, kā arī kabeļa veidu. Balts Lan kabelis no ražotāja EFB-elektronik ir atrodams dažu sekunžu laikā.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams ka atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām.

×
LV