FILTRI

Philips Hue

Preces lapā

Philips Hue – tas ir viedais apgaismojums, kuru var vadīt no jūsu mobilā telefona. Philips Hue spuldzes un gaismekļi ir mūsdienīgs risinājums, kā izgaismot savu ikdienas rutīnu. Spēlējies ar gaismu un izvēlies vienu no 16 miljoniem krāsu variantiem, lai vienā brīdī mainītu savas istabas izskatu un gaisotni.

Kā tas strādā?

Lai baudīt vieda apgaismojuma sistēmu, jums ir vajadzīgs: Philips Hue spuldze vai gaismeklis, vadības bloks Hue Bridge un jūsu viedtālrunis. Pievienojiet vadības bloku pie kontaktligzdas un lejuplādējiet bezmaksas aplikāciju jūsu mobilā telefonā. Sinhronizējiet visus elementus kopā un spēlējieties ar gaismu.

Ir divi Hue nokrāsojuma varianti:

White and color ambience – krāsainais variants, 16 miljoni krāsu varianti

White ambiance – baltie gaismas toņi (no siltas līdz aukstai gaismas krāsai)

Funkcijas:

Milzīga krāsu palete, tas nav vienīgais, ko var Philips Hue. Viena no papildus funkcijām, ir viedas sistēmas sinhronizācija ar televizoru vai mūziku. Pārveidot jūsu istabu par kinoteātri vai diskotēku, vienā mirklī. Kā arī, jums ir iespēja uzstādīt gaismekli philips hue go, kā modinātāju, kurš pamodinās jūs ar maigu, siltu saules gaismu.

Viens no viss populārākiem modeļiem ir portatīvais gaismeklis philips hue go, kurš var kļūt par ideālu, modernu un noderīgu dāvanu īpašam cilvēkam.

Ja Jums ir kāds jautājums, Jūs varat mums uzrakstīt un saņemt atbildi no profesionāļiem. Mēs piedāvājam piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

nav norādītsnav norādītsnav norādītsDimmējama : Jānav norādītsBluetooth: JāLED: JāDiametrs Ø, mm: nav norādītsIP20Gaismas krāsu temperatūra, K: 2000-6500White and color ambianceWhite ambianceGaismas krāsu temperatūra, K: 2200-6500Melnsnav norādīts visi tagi
×
LV