FILTRI

Elektriskie sildītāji

Preces lapā

Kad ārā ir slikts, auksts laiks, ikviens grib atpūsties savā mājā vai dzīvoklī, siltumā un komfortā. Elektriskie sildītāji padarīs aukstu gada laiku siltāku, bet jūsu mājokli omulīgāku. Vienmēr, aukstums atnāk negaidīti. Tāpēc saprotams, ka bieži rodas problēmas ar centrālo apkuri. Tādā situācijā jums palīdzes elektriskie sildītāji, kurus jūs varat atrast mūsu internet-veikalā  - elektrika.lv.

Elektriskais sildītājs jūsu mājā, vasarnīcā, garāžā ir ātrs un vienkāršs apkures veids, kurš nodrošinās komfortu gaisa temperatūru tieši tad, kad jūs to gribat.

Elektriskais sildītājs rūpējas par jūsu veselību, jo kad cilvēkam ir auksts, viņš var saslimt. Padomājot par to savlaicīgi, jums nebūs jāsalst un jāslimo.

Sildītāji Elektriskie ir pats vienkāršākais apkures veids, ar kuru nebūs daudz problēmu.

Ir elektrosildītāji, kuri paredzēti mājas, vai dzīvokļa apkurei, bet ir industriālie, kurus var novietot, piemēram, noliktavā. Abus variantus jūs varat izvēlēties mūsu internet veikalā. SIA Elektrika rūpējas par preces kvalitāti, tāpēc, mēs piedāvājam jums izvēli no dažiem Eiropas vadošajiem ražotājiem. Tie ir:  ABB, Heatcom, Thermor, ENSTO un citi.

nav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsGarums, mm: nav norādītsPlatums, mm: nav norādītsAugstums, mm: nav norādītsnav norādītsSuitable for rooms up to, m²: nav norādītsnav norādītsDziļums, mm: nav norādītsPlatums, mm: nav norādītsAugstums, mm: nav norādītsnav norādītsJauda, W: nav norādīts visi tagi
×
LV