FILTRI

Zāles pļāvēji

New Jauns
06008B9H00
(0)

AdvancedRotak 40-650 Mauriņa pļāvējs

BOSCH # 06008B9H00 267.81 € / gab.
Pievienot grozam
Ir piegādātāja noliktavā
Preces lapā

Vai Jums ir nepieciešams spēcīgs un uzticams zāles pļāvējs, lai uzturētu savu dārzu bezmirkļu stāvoklī? Nešaubieties, skatoties uz mūsu Bosch zāles pļāvēju klāstu. Bosch ir uzticams zīmols dārza un āra darba rīkiem, kas ir zināms ar savām inovatīvām un augstas kvalitātes precēm. Viņu zāles pļāvēji nav izņēmums, nodrošinot efektīvu pļaušanas veiktspēju, vieglu manevrēšanu un uzlabotas funkcijas, piemēram, regulējamu pļaušanas augstumu un salokāmas rokturi, lai to vieglāk uzglabātu.

Mūsu tiešsaistes veikalā Jūs atradīsiet plašu Bosch zāles pļāvēju klāstu, ieskaitot populāros Rotak un Universal modeļus. Bosch Rotak zāles pļāvēju sērija ir izstrādāta pilsētas dārziem un maziem zālienu platībām, kur ir kompakta un viegla konstrukcija ar spēcīgu motoru, kas bez piepūles pļauj zāli. Tajā ir arī zālienu koms sistēma, kas ļauj pļaut tieši pie zāliena malas.

Bosch Universal zāles pļāvēju sērija ir ideāli piemērota lielākiem zāliena laukumiem un sarežģītākam reljefam. Tā ir ar spēcīgu motoru, regulējamu pļaušanas augstumu un inovatīviem zālienu kamjiem, lai nodrošinātu tīru pļaušanas rezultātu katru reizi. Universal modeļi ir viegli un viegli manevrējami, tādējādi tie ir lielisks izvēles variants mājas īpašniekiem, kuriem ir jārisina lielāki zāliena platības.

Papildus mūsu Bosch zāles pļāvēju izvēlei, mēs piedāvājam arī plašu aksesuāru un rezerves daļu klāstu, kas palīdzēs uzturēt Jūsu zāles pļāvēju bez problēmām. Sākot no rezerves asmeņiem līdz uzlādes kabeļiem, mums ir viss nepieciešamais, lai uzturētu Jūsu Bosch zāles pļāvēju un nodrošinātu skaistu un labi kopējamu zāli.

Pasūtot Bosch zāles pļāvēju no mūsu tiešsaistes veikala, Jums ir iespēja izmantot bezmaksas piegādi, ja pasūtījums pārsniedz noteiktu summu. 

Sagatavojiet savu dārzu vasarai ar Bosch zāles pļāvēju no Elektrika.lv. Mūsu zāles pļāvēji ir viegli lietojami, efektīvi un nodrošina skaistu un vienmērīgu pļaušanas rezultātu. Pasūtiet savu Bosch zāles pļāvēju jau šodien!

×
LV