Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.

Patch kabeļi

PVN iekļauts cenā
18 preces
sale-50% O3491.2

Pigtails LC 62.5/125 2m O3491.2 EFB

EFB-Elektronik (# O3491.2)
1.16 € 2.31 € / Gab
Ir noliktavā
200-262

Patchkabelis 2m SC-SC Duplex OS2 9/125 yellow, Excel

Excel (# 200-262)
6.59 € / Gab
Vienīgi pasūtīšanai
200-688

Patchkabelis 2m LC-SC Duplex OS2 9/125 dzeltens

Excel (# 200-688)
7.95 € / Gab
Vienīgi pasūtīšanai
O6423.2

Patchkabelis SC/SC 2m OM1 50/125, O6423.2 EFB

EFB-Elektronik (# O6423.2)
6.67 € / Gab
Vienīgi pasūtīšanai
PGT-9-SC-02-WHT

Optikas pigtails SC SM 2m balts

CELLCO (# PGT-9-SC-02-WHT)
1.39 € / Gab
Vienīgi pasūtīšanai
PGT-50-SC-02-WHT

Optikas pigtails SC MM 2m balts

CELLCO (# PGT-50-SC-02-WHT)
1.39 € / Gab
Vienīgi pasūtīšanai
N-SCSC50DO3-1

Optikas savienotājvads 2m duplex SC-SC SM 9/125

CELLCO (# N-SCSC50DO3-1)
5.08 € / Gab
Vienīgi pasūtīšanai
N-SCSC50DO5

Optikas savienotājvads 2m duplex LC-SC SM 9/125

CELLCO (# N-SCSC50DO5)
6.53 € / Gab
Vienīgi pasūtīšanai

Opt. pigtails SC APC SM 2m

CELLCO (# PGT-9-SCA-02-WHT)
2.00 € / Gab
Vienīgi pasūtīšanai
×
LV