Uguns un dūmu detektori

Preces lapā

Neviens nevēlās satikties ar ugunsnelaimi, bet, diemžēl, tikai nedaudzi domā par savu drošību. Mēs ieteicām Jums parūpēties par sevi savlaicīgi un uzstādīt mājās dūmu detektoru.

Dūmu detektors sāks signalizēt, kad atpazīs konkrētu dūmu koncentrāciju telpā. Skaņa būs dzirdama, pat ja cilvēks guļ. Tādejādi, dzirdot signālu, būs iespēja novērst nelaimi.

Ievietojiet ugunsdrošības ierīci vietā, kur tie visātrāk reaģētu uz degšanas produktiem, piemērām viesistabā, visaugstākajā punktā telpas centrā. Dūmu detektoriem var rasties viltus trauksmes, ja tos ievietot virtuvē, vannas istabā vai garāžā. Ir jāzina par to, kā ugunsdrošības ierīce var nereaģēt uz degšanas produktiem, ja to likt tuvu ventilācijas iekārtām. Uzmanīgi izlasiet tehnisko aprakstu, jo ir jāņem vērā katru sīkumu.

Ko darīt, ja ir dzirdams signāls:

  • Nekrītiet panikā

  • Ja istabas durvis nav karstas, mazliet paveriet tās un pārliecinieties, vai ārpusē nav dūmi un uguns. Kad atstājat istabu, aizveriet durvis. Tas mazinās uguns izplatību un aizsargās Jūsu īpašumu

  • Zvaniet ugunsdzēsības dienestam

Mūsu veikalā ir dūmu detektori no uzticamiem ražotājiem. Tā mēs rūpējamies par Jūsu drošību. Dūmu detektoru cena nav tik liela, lai riskēt ar savu un jūsu radinieku dzīvi.

×
LV