FILTRI

LED spuldzes

Preces lapā

Neliels špikeris kā izvēlēties vajadzīgo gaismas ierīci:

Pirmkārt ir jāskatās uz cokoli. Sadzīvē visplašāk tiek izmantotas LED spuldzes E27 un E14. Tādi cokoli, visticamāk ir sastopami katrā dzīvoklī. LED spuldzes E14 ir drusciņ mazākas nekā E27, tāpēc, visbiežāk ir sastopamas nelielos sienas un galda gaismekļos, kā arī atsevišķos griestu gaismekļos.

Lai saprast cik daudz elektroenerģijas tērēs spuldze, ir jāskatās uz Vatiem (W). Jo mazāk ir šīs radītājs, jo mazāk ir enerģijas patēriņš. Bet šīs parametrs nenorāda uz to, cik spoži spīd spuldze.

Par gaismas spožumu jums pastāstīs lūmeni (lm). Jo lielāks lm cipars, jo spožāk spīdēs gaismas ierīce. Katrai istabai ir jāizvēlas piemērots apgaismojums.

Viens no svarīgākajiem parametriem ir gaismas krāsas temperatūra, kuru raksturo Kelvini (K). LED spuldzes ar 2700-3000 K veido relaksējošu, omulīgu atmosfēru istabā, tomēr, 4000-6500K ir vēsāka gaisma, kura motivē darbam.

Ar dimēšanas funkciju var regulēt gaismas spožumu. Tas ļauj jums izveidot optimālu atmosfēru darbam vai atpūtai. Turklāt ekonomiskā režīma izmantošana pagarina spuldzes kalpošanas laiku un ievērojami samazina elektrības izmaksas.

Lai ātrāk un efektīvāk atrast vajadzīgo preci no simtiem pozīciju, izmantojiet filtrus. Piemērām, jūs varat izvēlēties filtrus “Cokols” un “Ražotājs” un dažu sekunžu laikā atrast G9 LED spuldzes no Philips.

Ja Jums ir kāds jautājums, Jūs varat mums uzrakstīt un saņemt atbildi no profesionāļiem. Mēs piedāvājam piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, ka atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām

nav norādītsnav norādītsnav norādītsLED: Jānav norādītsnav norādītsDiametrs Ø, mm: nav norādītsnav norādītsnav norādītsPhilipsKlasiskasDimmējama : Jānav norādītsGaismas krāsu temperatūra, K: 2700 visi tagi
×
LV