Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.

Spuldzes un aksesuari

PVN iekļauts cenā
474 preces
Preces lapā

Kā izvēlieties spuldzi?

Cokols. Sadzīvē visplašāk tiek izmantotas spūldzes ar cokolu E14 un E27, bet mūsu internet-veikalā ir pieiejamas arī citas spūldzes, ar vajadzīgiem jums cokoļiem.

Enerģijas patēriņš. Lai saprast kāds būs enerģijas pateriņš jūsu izvēlētai spūldzei, jāskatas uz vatiem (W). Enerģijas patēriņš norāda cik elektroenerģijas terēs spūldzīte, nevis cik spoži tā spīdēs

Gaismas intensitāte. Šo parametru raksturo lūmeni (lm). Jo lielāks cipars, jo spožāk spīdēs spūldze. Jums jāizvēlas spūldzes spožums, piemērots atbilstošai istabai.

Gaismas temperatūra. Gaismas temperatūru raksturo Kelveni (K). Ja gribat izvēlēties siltu, omilīgu gaismu, tad jāizvēlas spūldzes ar gaismas temperatūru 2700K – 3000K, ja gribat balto dienas gaismu, tad 4000K – 6500K.

Gaismas intensitātes regulēšana, jeb dimmēšana (DIM/ND). Ar šo funkciju var regulēt spuldzes spožumu. Ne visām spuldzēm ir šīs parametrs.

Elektrika -  ir spūldzes veikals, kurš sadarbojas ar vadošajiem Eiropas ražotājiem: Philips, Ledvance, Lena Lighting, Northcliffe un citi. Mēs piedāvājam tikai labākas kvalitātes preci.

×
LV