FILTRI

Termoregulatori

Noliktavā Top TOP prece
014G2420
(0)

Radiatoru termostats Ally B2B

Danfoss # 014G2420 67.76 € / gab.
Pievienot grozam
Ir noliktavā: 46
Preces lapā

Termostats – ir ierīce, kura saglabā pastāvīgu gaisa temperatūru. Izmantojot šo ierīci, jūs varat ne tikai būt siltajā telpā, augstajos ziemas laikos, bet arī ietaupīt elektroenerģiju.

Telpas termostats ir svarīga lieta, kura atradīs optimālo, personalizētu apkures režīmu jūsu mājā. Piemērām, kad jūs esat darbā – termostats var saglabāt temperatūru: 16oC - 17 oC, bet, kad jūs esat mājās, varat izvēlēties jums komfortu temperatūru. Tādejādi, jūs ietaupīsiet naudu un saglabāsiet apkārtējo vidi.

Termostats siltajām grīdām ir ne tikai komforts jūsu mājā, bet arī papildus apkures sistēma. Tikai iedomājieties, izejot no dušas no rīta, jūsu kājas saskaras ar siltu grīdu. Tas tiešām ir patīkams rīts.

Termostats apkurei rūpēsies par jūms, pat ja jūs neesat mājās. Automātiska sistēma uzsildīs telpu paredzētajā laikā un jums nevajadzēs par to domāt.

Ja Jums ir kāds jautājums – rakstiet mums un saņemiet atbildi no profesionāliem. Gribam informēt, ka mūsu uzņēmums piedāvā piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, kā atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu uzdevumiem. 

Atbalsta MODBUS protokolu: nav norādītsGarums, m: nav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsNominālais spriegums, V: nav norādītsPlatums, mm: nav norādītsGarums, mm: nav norādītsAugstums, mm: nav norādītsModuļu skaits: nav norādītsnav norādīts visi tagi
×
LV