Par mums


Elektrika ir vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības uzņēmums ar plašu elektromateriālu un ar tiem saistīto produktu izvēli, kas ir dibināts 2009. gadā Latvijā, Rīgā.

Mēs nodarbojamies ar elektropreču pārdošanu profesionāļiem, kā arī amatieriem: kabelis, zemapmetuma un virsapmetuma gaismekļi, spuldzes, ielu apgaismojuma stabi un pamati, slēdži un kontaktligzdas, automātika, sadales, darba instrumenti, instalācijas caurules, stiprinājumi, IT produkcija, gudrās mājas sistēmas, darba apģērbi un aksesuāri u.c.

Mums ir 4 filiāles, kuras atrodas Rīgā, Valmierā, Daugavpilī un Ventspilī. Galvenais birojs un noliktava atrodas Rīgā.

2012. gādā atvērās mūsu interneta veikals, pateicoties kuram, mūsu klienti var iegādāties nepieciešamo aprīkojumu, instrumentus, darba apģērbus un citas preces, vēl ātrāk un ērtāk. 2018. gadā interneta veikals tika pilnībā atjaunots un kļuva vieglāk lietojams.

No 2014.gada SIA ELEKTRIKA kļuva par mazo un vidējo elektrotehnisko izplatītāju kompānijas asociācijas Fegime Finland & Baltic group dalībnieku. Šīs notikums ir kļuvis par svarīgu faktoru uzņēmuma attīstībā un nodrošinājis mums iespēju paplašināt produktu klāstu un noteikt konkurētspējīgas cenas, lielākai daļai preču. Regulāras akcijas un kampaņas, padara mūsu produktus vēl pievilcīgākus.

Mūsu klienti

Mūsu klienti - būvniecības, montāžas, apkalpošanas, ražošanas un telekomunikāciju uzņēmumi, DIY un IT uzņēmumi, kā arī individuālie uzņēmēji un privāto objektu īpašnieki, kam nepieciešami mūsdienīgie elektromateriāli. Mēs apkalpojam klientus visā pasaulē, un ikvienam atrodam savu pieeju.

Mūsu darbinieki

Mūsu kvalificētie, draudzīgie darbinieki, kuru pieredze šajā nozarē pārsniedz 15 gadus, sniedz profesionālu konsultāciju un palīdz klientiem izvēlēties vajadzīgo produktu no tūkstošiem pozīciju.

Mēs piedāvājam

  • Vairāk nekā 18 000 pozīciju interneta veikalā
  • Konkurētspējīgas cenas
  • Regulāras atlaides un īpašās cenas
  • Preču piegāde Latvijā un ārvalstīs
  • Iespēja noslēgt līgumu ar jūsu uzņēmumu
  • Individuālas atlaides, īpašie piedāvājumi
  • Tāmes aprēķins
  • Apgaismojuma projektu aprēķināšana

Misija

Mūsu mērķis būt tuvāk klientiem, būt profesionāliem darbiniekiem, nodrošināt kvalitatīvas preces par konkurētspējīgām cenām, sekot līdzi mūsdienu tehnoloģijām, attīstīties un augt.

×
LV