FILTRI

LED spuldzes

Preces lapā

Vai jums nepieciešamas LED spuldzes ar dažādiem cokoliem, piemēram, E27, E14 un GU10? Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat atrast plašu LED spuldžu klāstu ar dažādiem cokoliem no Philips, Ledvance un SLV zīmoliem.

Mūsu piedāvājumā ir LED spuldzes ar dažādiem cokoliem, kas piemērotas gan mājas, gan biroja apgaismojumam. E27, E14 un GU10 ir tikai daži no cokoliem, kas ir pieejami mūsu veikalā.

Ja jums ir vajadzīgas LED spuldzes ar citu cokoliem, mēs esam gatavi palīdzēt un piedāvāt piemērotus risinājumus jūsu vajadzībām.

Visas mūsu LED spuldzes ir enerģijas taupīgas un piedāvā ilgstošu kalpošanas laiku. Mūsu tiešsaistes veikalā jūs varat viegli un ērti atrast sev piemērotās LED spuldzes ar dažādiem cokoliem no Philips, Ledvance un SLV zīmoliem. Mēs piedāvājam plašu izvēli par pievilcīgām cenām un ātru piegādi visā Latvijā.

Tāpēc nekavējoties apmeklējiet mūsu tiešsaistes veikalu un iegādājieties LED spuldzes ar dažādiem cokoliem no Philips, Ledvance un SLV zīmoliem, lai uzlabotu savu mājas vai biroja apgaismojumu.

nav norādītsGaismas krāsu temperatūra, K: nav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsACLampas garums, mm: nav norādītsnav norādītsDiametrs Ø, mm: nav norādītsLEDVANCEGaismas krāsu temperatūra, K: nav norādīts visi tagi
×
LV