FILTRI

Koaksiālie kabeļi

Mūsu interneta veikalā ir ļoti plašs kabeļu un vadu sortiments. Viena no svarīgākām kategorijām ir koaksiālais kabelis.

Koaksiālais kabelis visbiežāk tiek izmantots augstfrekvences signālu pārraidīšanai. To var izmantot arī datu pārsūtīšanai lielos attālumos. Pašlaik visbiežāk to izmanto televīzijas signālu pārraidīšanai.

Mūsu interneta veikalā tiek piedāvāti koaksiālie kabeļi no uzticamiem ražotājiem. Daudzas pozīcijas ir uz vietas mūsu noliktavā, tāpēc jums nevajadzēs ilgi gaidīt savu produktu.

Kā arī, mūsu interneta veikalā ir piedāvāti koaksiālie kabeļi dažādu cenu diapazonā. Katrs klients atradīs produktu, kas atbilst viņa budžetam.

Koaksiālais kabelis sastāv no iekšējā vadītāja, kas visbiežāk tiek izgatavots no vara. Iekšējo vadītāju ieskauj izolācijas apvalks, kam seko ārējais vadītājs, un pēc tam ārējais apvalks.

Koaksiālais kabelis ir prece, kuru ir jāizvēlas ar lielu atbildību. Tāpēc, ja Jums ir jautājums par izvēlēto preci, sazinieties ar mūsu profesionālajiem darbiniekiem, lai saņemtu palīdzību. Jūs varat rakstīt pieprasījumu uz mūsu e-pastu b2b@elektrika.lv vai zvanīt pa bezmaksas tālruni +371 80 205 200.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams ka atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām. 

×
LV