FILTRI

Iebūvējamie gaismekļi

Preces lapā

Salīdzinot ar tradicionālo apgaismojumu, LED apgaismojumam ir ļoti daudz priekšrocību. Pirmkārt, var ietaupīt līdz pat 70% elektroenerģijas. Otrkārt, standarta kalpošanas ilgums ir aptuveni 30 000 stundas, tas ir vairāk nekā 10 gadu nepārtrauktu darbību pa 8 stundām dienā.

LED paneļus var uzstādīt sabiedriskās vietās, ofisos, izglītības un medicīnas iestādēs vai citās vietās. Dažus LED paneļus var uzstādīt vannas istabā un pat saunā, jo tiem ir augsts IP aizsardzības līmenis.

LED paneļi ir viegli atrodami mūsu internet veikalā, kategorijā “iebūvējamie gaismekļi”. Jums tikai jāizvēlas pareizo filtru, atbilstošu jūsu prasībām. LED paneļi ar gaismas krāsu temperatūru no 3000 K līdz 4000K, ar jaudu no 14 W līdz 66 W un ar gaismas atdevi no 1252 Lm līdz 7590 Lm netraucēs telpas ārējam izskatām, bet ļoti labi izpildīs savas funkcijas. LED gaismas paneļi brīnišķīgi iederēsies minimalistiskajā istabas dizainā, jo tie saplūst ar griestiem. Mūsu veikalā ir plašs izmēru klāsts, vispopulārākais ir LED panelis 600x600 mm.

Mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem ražotājiem, tāpēc mūsu internet-veikalā jūs atradīsiet produkciju no Eiropas vadošiem ražotājiem: Philips, Northcliffe, Ledvance un citi.

Ja Jums ir kāds jautājums – rakstiet mums un saņemiet atbildi no profesionāliem. Gribam informēt, ka mūsu uzņēmums piedāvā piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, kā atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām. 

nav norādītsnav norādītsAugstums, mm: nav norādītsnav norādītsnav norādītsSistēmas enegroefektivitāte, Lm/W: nav norādītsNominālais darbmūžs, h: nav norādītsPlatums, mm: nav norādītsGarums, mm: nav norādītsDiametrs Ø, mm: nav norādītsnav norādītsnav norādītsAugstums, mm: nav norādītsGaismas krāsu temperatūra, K: nav norādītsGaismas atdeve, Lm: nav norādīts visi tagi
×
LV