Saules paneļi

Preces lapā

Saules paneļi: vai tas ir izdevīgi?

Palielinoties elektroenerģijas cenām, lai ietaupīt savas izmaksas un būt "zaļo" pusē, daudzi privātīpašumu īpašnieki aizdomājās par saules paneļu uzstādīšanu.

Plaši zināms uzskats, ka saules paneļu uzstādīšana Latvijā nav izdevīga, jo ir nepietiekams saulaino dienu skaits. Tomēr, pētījumi liecina ka paneļiem ir nepieciešama tikai dienas gaisma, lai ražotu elektroenerģiju. Tas nozīmē, ka saules paneļi var ražot enerģiju pat mākoņainā laikā.

Vācijā, kur saulaino dienu skaits un dienas gaismas ilgums ir līdzīgs kā pie mums, ir projekti ar nulles enerģijas patēriņu. Apkure tiek izmantota elektriskās grīdas apsildīšanā, un elektroenerģijas izmaksas gandrīz pilnībā sedz saules paneļu izmantošanas izmaksas.

Saules paneļi - ekoloģisks taupīšanas veids:

    solar sistēmas uzstādīšana pazeminās elektroenerģijas izmaksas;

    Jums vairs nebūs jāuztraucas par elektroenerģijas cenu svārstībām biržā;

    Jūs izmantosiet tīru un atjaunojamu enerģiju;

    Jūs veiksiet investīcijas, kas sniegs labumu jau šodien un ilgtermiņā;

    Jūs paaugstināsiet sava nekustamā īpašuma vērtību.

Bieži vien pašu paneļu, invertoru un projektu izstrādes ievērojamās izmaksas kļūst par faktoru, kas attur tos, kas vēlas iegādāties šo sistēmu. Ir jāveic  padziļināti aprēķini, kas veicinās saules enerģijas izmantošanas projektu atmaksu jau  dažu gadu laikā. Kā arī, svarīgs saules enerģijas izmantošanas ieguvums ir tas, ka šai sistēmai nav nepieciešamas papildu apkopes izmaksas. Pēc saules paneļu uzstādīšanas atliek tikai izbaudīt ietaupījumus!

Saules paneļi - liels sortiments un izdevīgas cenas mūsu interneta veikalā.

Mūsu noliktava ir papildināta ar saules paneļiem! Jaunie saules paneļi VERTEX S - tas ir populārākais un visvairāk pārdotākais modelis, kas sevī apvieno kompaktus izmērus, augstu kvalitāti un energoefektivitāti.

Labāka jaudas, izmēra un svara kombinācija vienā modelī.

Atjaunotiem Vertex S sērijas paneļiem ir augsta produkta darbspēja, estētisks un moderns dizains.

Vertex S paneļa efektivitāte ir 21,8% un jauda - 425 W. Šis modelis atbilst tādām prasībām - kā augsta jauda un efektivitāte, mūsdienīgs ārējais izskats, mehāniskā slodze, ērta lietošana un stabilitāte. Šie saules paneļi nodrošinās vislabāko izmēra, jaudas un svara kombināciju. Izturīga stiprināšanas sistēma pie jumta.

Investīcijas, kas atmaksāsies jau tuvākajā laikā.

Pateicoties Vertex S palneliem, uzstādīšanas jauda uz dzīvojamo māju jumtiem var būt palielināta par 5-7%. Jo lielāka elektroenerģijas ražošana, jo lielāka patēriņa ekonomija ikdienā. Saules paneļi ir īpaši izdevīgi elektromobiļa īpašniekiem.

Vertex S ir balstīta uz progresīvām Vertex platformas tehnoloģijām, ieskaitot 210 mm liela izmēra silīcija plāksni. Elektriskā konstrukcija nodrošina elastīgu sistēmas izkārtojumu jebkuram jumtam, tādējādi uzlabojot efektivitāti un samazinot kopējās sistēmas izmaksas.

Saules paneļiem Vertex S ir pagarināta 15 gadu produkta garantiju. Turklāt tiem ir pilna 25 gadu veiktspējas garantija. Tas nodrošinās īpašniekiem sirdsmieru un ieguldīto naudas līdzekļu atgūšanu ilgtermiņā.

Esiet “zaļš” un ietaupiet elektrību, izmantojot dabas doto saules enerģiju!

 
×
LV