Skrūvgrieži un piederumi

Preces lapā

Skrūvgriezis ir viens no svarīgākajiem darba instrumentiem katram saimniekam. Vīrietim, kurš var kaut ko saremontēt, mājā ir pat viens skrūvgriezis.

Mūsu internet-veikalā ir ļoti liela šo instrumentu izvēle.

Šeit ir viegli atrodami gan krustveida, gan plakani, gan leņķa skrūvgrieži. Ir arī izolētie skrūvgrieži elektriķiem. Skrūvgriežu komplekts paredzēts kā labām saimniekām, kā profesionālam. Lai katrs instruments būtu savā paredzētajā vietā un visi darba piederumi kārtībā, mūsu veikalā atrodams paredzēts tieši jums skrūvgriežu komplekts. Katrs var atrast tieši to, ko meklē.

Mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem ražotājiem, tāpēc mūsu internet-veikalā jūs atradīsiet produkciju no Eiropas vadošiem ražotājiem: Haupa un Wago.

Ja Jums ir kāds jautājums – rakstiet mums un saņemiet atbildi no profesionāliem. Gribam informēt, ka mūsu uzņēmums piedāvā piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, kā atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu uzdevumiem. 

×
LV