Apgaismojums

Preces lapā

Burvīgi kā apgaismojums var mainīt interjeru. Silta gaisma pārveido telpu par omulīgu un mīlīgu istabiņu, bet dienas balta gaisma – otrādi, dod enerģiju. Pareizs apgaismojums padarīs katru mājas stūrīti par mīļāko vietu pasaulē.

Mūsu internet-veikalā var atrast gan ārpus mājās, gan iekštelpas apgaismojums. No spuldzēm un lukturiem līdz plafoniem un avārijas apgaismojumam un t.t. Mūsu plašajā sortimentā ir ietverts arī dekoratīvais mājas apgaismojums: griestu gaismekļi, stāvlampas, galda lampas, sienas gaismekļi. Mēs sadarbojamies ar Eiropas vadošiem ražotājiem.

Kategorijas palīdzēs atrast jums vajadzīgo preces veidu (piemērām, kategorija “apgaismojums” ietver tādu produktu grupu kā LED spuldzes  - tas ir spuldzes ar mazu enerģijas patēriņu un ar lielu dzimum būšanu), bet, izmantojot tādu funkciju kā filtri, jūs varat viegli atrast preci ar vajadzīgiem parametriem. Piemērām, jūs varat izvēlēties spuldzes jaudu vai cokoli un ne tikai.

Dekorējiet savu māju ar mājīgu, relaksējošu gaismu, un jūsu ofisu ar enerģisko, balto dienas gaismu. Pareiza gaisma var mainīt jūsu garastāvokli un pat domas! Dzīvojiet spilgtāk kopā ar Elektrika.lv

×
LV