FILTRI

Elektriskie skaitītāji

Preces lapā

Elektrības skaitītājs - ierīce maiņstrāvas vai līdzstrāvas enerģijas patēriņa mērīšanai. Tādai ierīcei ir jābūt katrā mājā.

Gadās, ka vecais elektrības skaitītājs jau neatbilst noteiktām prasībām un to ir jāmaina uz jauno ierīci. Šāda nepieciešamība var rasties sekojošos gadījumos:

  • ierīces neatbilstība elektroenerģijas uzņēmuma izvirzītajām prasībām;

  • ierīcei ir bojājumi;

  • apmetoties jaunā dzīves vietā.

Daudzi elektroniskie elektrības skaitītāji ir uz vietas, Elektrika noliktavā, tāpēc ir iespējams ātri saņemt preci, kura jums ir vajadzīga.

Elektrības skaitītājs – ir lieta, kuru var viegli atrast mūsu internet-veikalā. Piemērām, var izmantot filtrus. Tā jūs varat izvēlēties ražotāju, fāžu skaitu un produkta veidu.

Kategorijā “Elektrības skaitītāji” var atrast vēl impulsa un darba laika skatītājus.

Elektrības skaitītāju cenas kuras ir samazinātas, atrodas lapas augšdaļā.

Mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem ražotājiem, tāpēc mūsu internet-veikalā jūs atradīsiet produkciju no Eiropas vadošiem ražotājiem: F&F, ABB, Schneider Electric un citi.

Ja Jums ir kāds jautājums – rakstiet mums un saņemiet atbildi no profesionāliem. Gribam informēt, ka mūsu uzņēmums piedāvā piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, kā atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām. 

Nominālā strāva, A: nav norādītsnav norādītsNominālais spriegums, V: nav norādītsMontāžas plāksne: nav norādītsnav norādītsAtbalsta CAN protokolu: nav norādītsAtbalsta MODBUS protokolu: nav norādītsHalogēnus nesaturošs: nav norādītsnav norādītsnav norādītsnav norādītsFāze: nav norādītsAugstums, mm: nav norādītsnav norādītsnav norādīts visi tagi
×
LV