Wallbox - viedā uzlādes stacija elektromobilim! 

Atzīsim, ka  katrs no mums ir aizdomājies par elektromobiļa plusiem un mīnusiem, vai pat izskatījis iespēju par šā transportlīdzekļa iegādi tuvākajā laikā. Labā ziņa: tagad elektromobilis ir ne tikai videi draudzīgs un moderns transportlīdzeklis, bet arī ērts, tehnoloģiski progresīvs un vienkāršs lietošanā.

 

Piedāvājam jaunumu - Wallbox viedās uzlādes stacijas elektromobiļiem!

Wallbox izgatavo viedās uzlādes sistēmas sevī apvieno jaunākās tehnoloģijas un izcilu dizainu.

Wallbox pārspēj visus, piedāvājot lietotājiem iespēju kontrolēt elektrības patēriņu, ietaupīt naudu un dzīvot daudz ērtāk. Wallbox piedāvā pilnu risinājumu paketi dzīvojamo, komerciālo un sabiedrisko telpu elektropatēriņa uzlādei un vadībai.

Pirmā Wallbox atšķirīgā iezīme ir- tās izmērs. Piemēram, Wallbox Pulsar nav lielāks par virtuves tosteri. Tāpēc,  šādas uzlādes stacijas ir viegli izvietot jebkurā vietā.

Otrā Wallbox atšķirīgā iezīme ir- automobiļa saikne ar tās īpašnieku, ko nodrošina mobilā aplikācija. Nodrošiniet lādēšanas ierīču a izmantošanu ar lietotni myWallbox.

  • Sekojiet sava lādēšanas ierīces stāvoklim un tās vadību nodrošiniet attālināti vai uz vietas;
  • Plānojiet uzlādi laikā, kad elektrība ir vislētākā;
  • pārskatiet savu statistiku reālā laika   režīmā;
  • Bloķējiet lādēšanas ierīci, lai pasargātu to no nevēlamas lietošanas.

Un, visbeidzot, viena no galvenajām Wallbox priekšrocībām ir iespēja izvēlēties starp 7,4 kW, 11 kW vai 22 kW vienā ierīcē, atkarībā no jūsu vajadzībām.

 

Apskatīsim Wallbox lādētāju sortimentu:

Wallbox Pulsar Plus tika izveidots, lai Jūsu  elektroautomobilim nodrošinātu jaudīgu viedo lādēšānas ierīci pēc iespējas mazā izmērā. Pulsar sērija ir ideāli piemērota ikdienas lietošanai mājās. Tās kompaktie izmēri un minimālistiskais dizains iederas jebkurā garāžā un to papildina daudzas funkcijas, kas pieejamas lietotnē myWallbox.

Pulsar Plus ir aprīkots ar integrētu kabeli, kas piemērots jebkuram elektromobilim ar 1. vai 2. tipa uzlādes savienotāju. Izvēlieties starp 7,4 kW, 11 kW vai 22 kW.

Wallbox Copper SB ir izstrādāts, lai nodrošinātu daudzpusību, noturību un eleganci uzņēmumiem, kuri vēlas elektrificēt savas komerciālās autostāvvietas.

Copper SB lādēšanas ierīce , pateicoties elektromobilī iebūvētajai kontaktligzdai, garantē elektromobiļu vadītāju apmierinātību, jo tā ļauj uzlādēt jebkuru elektromobili. Izvēlieties, kam būs piekļuve Jūsu lādējamajai ierīcei, izmantojot RFID kartes lasītāju, un izmantojot lietotni myWallbox, viegli izveidojiet savienojumu ar lādēšanas ierīci.

Wallbox Commander 2 nodrošina vienkāršāko un īsāko ceļu pie viedām elektromobiļu uzlādēm Jūsu uzņēmumam un par labāko cenu.

Uzņēmumiem, apvienojumā ar myWallbox (bez papildu maksas), elektromobiļu lādēšanas ierīce samazina kopējās investīcijas tās uzstādīšanai un patēriņa jaudu, ko iegūst, pateicoties tādām funkcijām, kā: viedā slodzes vadība, ekspluatēšanas atbalsts visā lietošanas laikā un lādēšanas ierīces pārvēršana ieņēmumu avotā.

Jautājumos, saistītos ar Wallbox uzstādīšanu, vērsties pie mūsu profesionālajiem menedžeriem.

Iegādājieties Wallbox lādētājus mūsu interneta veikalā, piegāde no piegādātāja noliktavas 2-5 darba dienu laikā.

 

Uz veikalu

Citi jaunumi
Kādu ģeneratoru labāk izvēlēties?
Ja Jums mājās vai vasarnīcā bieži vai dažreiz notiek elektrības padeves pārtraukumi no kuriem Jūs vēlētos būt pasargāti, tad jums noteikti jāparūpējas par autonomo enerģijas padeves pieslēgumu.
28.09.2022
15% atlaide Philips apgaismojumam!
Sagatavojies tumšajam rudenim un ziemai! Nepalaid garām unikālu iespēju iegādāties kvalitatīvus Philips apgaismojuma produktus par izdevīgu cenu!
21.09.2022
Izvēlamies sildītāju dzīvoklim un mājai!
Iestājoties rudenīgam laikam, dzīvokļos un mājās kļūst manāmi vēsāks, tāpēc, daudzi no Jums, jau ir padomājuši par elektriskā sildītāja iegādi. Ņemot vērā elektroenerģijas cenu kāpumu, ir vērts apskatīt, kāds elektriskā sildītāja veids ir ekonomiskākais un atbilst Jūsu vajadzībām.
14.09.2022
×
LV