221. sērijas caurejošās savienojuma spailes 

Kompakts savienotājs, kur nav nepieciešami instrumenti!

 

Standartizēts vadu savienošanas risinājums visiem vadu veidiem no 0,2 līdz 4 mm², jaunās 221. sērijas caurejošas savienojuma spailes ar sviru apvieno visas uzticamās 221. sērijas savienojošo spaiļu priekšrocības kompaktā dizainā.

Piedāvājot nepārspējamu vienkāršību, ātrumu un uzticamību, 221. sērija nodrošina universālus vadu savienojumus - ar sviras tehnoloģiju, novēršot instrumentu nepieciešamību - vienlaikus nodrošinot redzami drošu vadu kontaktu.

Ja nepieciešami vairāku vadu savienošana, papildu adapteri nodrošina ļoti ērtu un vieglu montāžu. Adapteri ir pieejami no divvietīgiem līdz piecvietīgiem, un katram no tiem ir trīs varianti: ar skrūves stiprinājumu un saitīšu stiprinājumu, ar stiprinājuma pēdu un saitīšu stiprinājumu, ar skrūves stiprinājumu vai ar stiprinājuma pēdu.

Kā universāla savienojuma tehnoloģija, 221. sērijas savienojošās spailes kompaktie izmēri ne tikai samazinās instalācijas aizņemto vietu, bet arī paātrinās pašas instalācijas uzstādīšanu.

Priekšrocības:

  • Monolītu, daudzdzīslu vai smalkdzīslu vadu savienošana no 0,2 līdz 4 mm² caurejošā virzienā
  • Plāns dizains, samazina instalācijas izmērus uzstādīšanai šaurās vietās
  • Savienošana un atvienošana bez rīka, pateicoties ērtai sviru tehnoloģijai
  • Izvēle starp fiksētas pozīcijas instalāciju un daudzpolu instalāciju ar adapteri

Adapteri vairākiem vadiem: 221. sērijas caurejošās savienojuma spailes adapteri nodrošina pilnīgi modulāru montāžu. Lietotāji iegūst elastību, ja vienā adapterī ir pieci fiksētas pozīcijas stabi - neatkarīgi no tā, vai tie ir ar deformācijas noņemšanu, vai bez tā, uz DIN sliedēm ar uzspraužamu stiprinājuma kāju, skrūvējamai, līmējošai, piestiprināmai vai piekaramai montāžai.

Universāla savienojuma tehnoloģija, 221. sērijas savienojošās spailes kompaktie izmēri ne tikai uzlabo to, ka instalācija aizņems mazāk vietas, bet arī mazā platība ļauj izmantot šīs spailes dažādiem jauniem pielietojumiem, piemēram, izmantojot savienojuma līnijās.

Pavelciet sviru uz augšu, ievietojiet vadu un nospiediet sviru atpakaļ uz leju. Plānās 221. sērijas caurejošās spailes ir universāls rīks, kas ir ideāli piemērots laboratoriju un testu uzstādīšanai vai ražošanas testu stendiem - un tam nav nepieciešams izmantot nekādus rīkus, vienlaikus nodrošinot redzamus vadu kontakta savienojumus.

Nevis pagarina mūžu, bet pagarina līniju: 221. sērijas caurejošās spailes savieno visu veidu vadus no 0,2 līdz 4 mm² vienkārši, ātri un droši savienojumi turpinot savienojumu tajā pašā virzienā. Tas ir kā kompakts visu 221. sērijas spaiļu priekšrocības plānā dizainā. Nodrošinot nepārspējamu vienkāršību, ātrumu un uzticamību, 221. sērija nodrošina universālu vadītāju savienojumu - ar sviras tehnoloģiju, kas novērš instrumentus - vienlaikus nodrošinot redzami drošu vadu kontaktu.

 

Uzzināt vairāk

Citi jaunumi
Svarīga informācija klientiem!
Tomēr sakarā ar "lokdaunu" valstī, laika periodā no 2021.g. 21.oktobra līdz 2021.g. 15.novembrim ir noteikti papildus ierobežojumi tirdzniecības pakalpojumu sniegšanai.
22.10.2021
Noark Akcija – saņem somu!
Akcijas periodā iegādājieties Noark produktus no saraksta zemāk par vismaz 500 EUR (bez PVN) un saņem ērtu un stilīgu somu!
20.10.2021
FC pārveidotājs SINAMICS V20 par īpašu cenu!
Cenas efektīvs, uzticams un viegli lietojams FC pārveidotājs - SINAMICS V20.
13.10.2021
×
LV