Philips Hue - Neierobežotas iespējas

Pavasaris ir laiks, lai kaut ko mainītu savā dzīvē! Ar Philips Hue var viegli veikt izmaiņas pat katru dienu! Kāpēc? Philips Hue ir ērtākā, gudrākā un mūsdienīgākā apgaismojuma sistēma, kura tiek kontrolēta tieši no viedtālruņa, ar Wi-Fi savienojumu. Spēlējieties ar gaismu un izvēlieties starp 16 miljoniem krāsu, lai vienā brīdī mainītu savas istabas izskatu un gaisotni.

Philips Hue sērija ir papildināta ar jaunumiem. Tagad mūsu veikalā var atrast vēl vairāk griestu un sienu gaismekļu, kā arī āra apgaismojumu! Noregulējiet apgaismojumu atbilstoši savam dzīvesveidam!

Ir divi Hue nokrāsojuma varianti:

 

Ar Philips Hue iOS un Android lietotnēm jūs varat kontrolēt gaismekļus attālināti, atrodoties jebkur. Pārbaudiet, vai neesat aizmirsis izslēgt gaismas, pirms atstājāt mājas.

Jūs varat iestatīt apgaismojuma grafiku. Gaismas spilgtums palielinās pakāpeniski, veidojot saullēkta efektu, kā rezultātā palīdz jums mosties dabiski, nevis ar skaļu modinātāja skaņu. Ar Philips Hue var ne tikai sākt dienu patīkami, bet, baudīt mierīgus vakarus. Silti baltā gaisma palīdzēs jums nomierināties, relaksēties un sagatavot savu ķermeni mierīgam nakts miegam.

Sinhronizējiet gaismekļus ar mūziku un filmām. Uzlabojiet savu TV skatīšanās pieredzi visā telpā vai sinhronizējiet izgaismojumu ar jūsu mīļāko mūziku un vērojiet, kā gaisma reaģē uz mūzikas ritmu.

Philips Hue papildina ar mūsdienīgumu pat vienkāršo māju vai dzīvokli! Šī būs jūsu personīgā bezvadu apgaismojuma sistēma, kuru jūs varat viegli kontrolēt guļot uz dīvāna!

 

Uz veikalu

Citi jaunumi
Wago Akcija! 
Pērciet WAGO instalācijas klemju komplektu “Profi-Set” un dāvanā saņemiet šautriņu komplektu.
20.11.2021
Philips Akcija atgriežas!
Pērc jebkuras Philips preces interneta veikalā - kopsummā par 1500 EUR, 2000 EUR, 4000 EUR vai vairāk un saņem vērtīgas dāvanas.
19.11.2021
Darba laiks Valsts svētkos!
Informējam par mūsu darba laiku Vaslts svētkos! Atgādinām, ka pasūtījumus interneta veikalā var veikt jebkurā laikā! I
14.11.2021
×
LV