Kompaktās, spējīgās un ekonomiskās uzlādes stacijas no NOARK

Viens no galvenajiem šķēršļiem, lai pievienotos elektroauto vilnim, ir nepietiekama pieeja publiskajām uzlādes stacijām. Sekojot globālajām pasaules attīstības tendencēm, NOARK Electric piedāvā savā sortimentā jaunus produktus, kas paredzēti elektroautomobiļu uzlādei.

2020. gada septembrī Norstat veiktajā aptaujā atklājās, ka ceturtā daļa Latvijas iedzīvotāju vēlas iegādāties elektroauto tuvāko piecu gadu laikā. Turklāt Latvijas likumdošanā ir ierakstīts, ka pie jaunajām un renovētajām ēkām ir jābūt paredzētām elektroauto uzlādes iespējām. Nesen izziņotās potenciālās subsīdijas priekš elektroauto iegādes vēl par kārtu paātrinās bezizmešu automašīnu popularitāti.

Ekspertu prognozes liecina, ka 2030. gadā Latvijā būs starp 40’000 un 80’000 elektroauto. Tas ir 26-53 reizes vairāk nekā ir šobrīd. Šie skaitļi neņem vērā spraudņu hibrīdus (PHEV). Ir pamatotas bažas par publiskās infrastruktūras netikšanu līdzi šādiem izaugsmes tempiem.

Tomēr statistikas dati liecina, ka izteikts vairākums uzlāžu noris mājās vai darba vietās. Ikviens elektroauto īpašnieks ir spiests vairāk vai mazāk improvizēt, kad tam ir jāveic sava auto pirmā uzlāde. Viens no piemērotākajiem risinājumiem šajā jautājumā, ir pašam sava lādētāja uzstādīšana savā garāžā vai darba vietā.

Čehijas uzņēmums NOARK Electric ir izslavēts ar augsto kvalitāti par pieņemamu cenu. To pašu var attiecināt uz NOARK elektroauto uzlādes risinājumiem. Produktu klāstā ir pieejami risinājumi gan pie sienas montējamai elektroauto uzlādes stacijai, gan portatīvā elektroauto uzlādes stacija. Tie ir piemēroti gan pilnībā elektriskajām automašīnām, gan lādējamajiem hibrīdiem.

Risinājums dažādām situācijām

Viens no ērtākajiem uzlādes veidiem ir stacionārās uzlādes stacijas, kuras var uzstādīt sev vēlamajā vietā, piemēram, garāžā. Stacionārās uzlādes stacijas Ex9EV ir pieejamas plašā diapazonā ar jaudu no 2.3 kW (1 fāze, 10 ampēri) līdz 22 kW (3F, 32A). Ar tik plašu diapazonu var nosegt jebkura elektrības pieslēguma spējas. Type 1 vai Type 2 kabelis ir iekļauts jau komplektā. Uzlādes stacijas kompaktais un ērtais dizains nozīmē, ka tai varēs viegli atrast vietu un uzlādes kabeli var ērti novietot uz tās, kad nenotiek uzlāde.

Ne katrā vietā būs izdevīgi uzstādīt stacionāro uzlādes staciju. Ja, piemēram, bieži ir jābrauc uz vairākām lokācijām, kur būtu vēlams arī uzlādēt savu elektroauto, tad ērtāks risinājums būtu portatīvā uzlādes ierīce.

Portatīvās uzlādes stacijas Ex9EVC no Noark, kas pieejamas ar Type 1 vai Type 2 kabeli mašīnas uzlādes pusē, ļauj ceļojumu laikā neuztraukties par uzlādi un pat aizstāt stacionāro uzlādes ierīci. Tās ne tikai ir pieejamas ar Schuko (mājsaimniecības rozetei piemērots) spraudni ieejas pusē, bet ir iespēja arī izvēlēties ar CEE (trīsfāžu rozetei piemērots) 16 vai 32 ampēru spraudni. Ex9EVC uzlādes ierīces ir aprīkotas ar jaudas regulēšanas funkciju, kas palīdz patērēt pieejamo elektroenerģiju drošā, rentablā un energoefektīvā veidā.

Drošs risinājums

Noark Ex9EV un Ex9EVC uzlādes ierīces nodrošina visu nepieciešamo aizsardzību un ir ar integrētu B tipa RCCB noplūdes aizsardzību līdzstrāvā, maiņstrāvā un pulsējošā strāvā augstā frekvencē. Tādā veidā tiek krietni samazinātas uzstādīšanas izmaksas un uzlāde ar šīm stacijām ir droša.

Noark uzlādes stacijās izmantotie materiāli ir ļoti izturīgi un piemēroti dažādiem lietošanas scenārijiem. Uzņēmums sniedz 5 gadu garantiju saviem uzlādes risinājumiem.

NOARK uzlādes stacijās var iepazīt un iegādāties

internetveikalā

Par uzņēmumu

NOARK Electric ir globāla kompānija, kas primāri fokusējas uz zemsprieguma elektrisko komponentu ražošanu. NOARK Electric saviem klientiem nodrošina augstas kvalitātes produktus par pieņemamu cenu. Uzņēmums ir daļa no grupas, kurā strādā vairāk nekā 25 tūkstoši darbinieku. NOARK Electric ir ieguldījis vairākus miljonus eiro produktu izstrādē un kompānija strādā ar jaunākajām tehnoloģijām. Būtisks ir fakts, ka ražotajiem produktiem ir piecu gadu garantija.

Noark pārstāvis Latvijā:
Mairis Šakalis
Noark Pārdošanas vadītājs Baltijā
+371 2562 1999
Mairis.sakalis@noark-electric.com

Citi jaunumi
Aicinām piedalīties pasākumā - "Brokastis ar Hensel "! 
HENSEL- pasaules līderis industriālo komutācijas risinājumu jomā, aicina apmeklēt informatīvo pasākumu “Brokastis ar HENSEL”.
17.09.2021
221. sērijas caurejošās savienojuma spailes 
Standartizēts vadu savienošanas risinājums visiem vadu veidiem no 0,2 līdz 4 mm², jaunās 221. sērijas caurejošas savienojuma spailes ar sviru apvieno visas uzticamās 221. sērijas savienojošo spaiļu priekšrocības kompaktā dizainā.
15.09.2021
Philips Hue - Neierobežotas iespējas
Philips Hue sērija ir papildināta ar jaunumiem. Tagad mūsu veikalā var atrast vēl vairāk griestu un sienu gaismekļus, kā arī āra apgaismojumu! Noregulējiet apgaismojumu atbilstoši savam dzīvesveidam!
08.09.2021
×
LV