Smart+ Wi-Fi: Viedais apgaismojums pirksta pieskāriena attālumā! 

Smart + Wi-Fi ir Ledvance ražotāja viedais apgaismojums, kas ļauj kontrolēt apgaismojumu, izmantojot mobilo lietotni.

Ar gaismu pirkstu galosPieskaņojiet apgaismojumu jebkuram dzīves notikumam: ballītei, romantiskām vakariņām, grāmatas lasīšanai, mājas tīrīšanai -  tas viss tikai ar vienu pirksta pieskārienu!

Kā tas darbojās?

Lai izmantotu Ledvance intelektuālo apgaismojumu, Jums ir nepieciešama Smart + Wi-Fi spuldze vai gaismeklis, oficiālā Ledvance mobilā lietotne un su mājas Wi-Fi rūteris. Sinhronizējot visu kopā, varēsiet baudīt viegli lietojamo viedo apgaismojumu  Jums vēlamā laikā.

Smart+ spuldze un gaismekļis - tie ir trīs veidi gaismas nokrāsai:

Sistēmas funkcijas:

Scenāriju izveide:

Īpaši notikumi ir pelnījuši īpašu apgaismojumu. Izvēlieties perfektu noskaņu un izmantojiet to!

Gaismas bioritms:

Pielāgojiet apgaismojumu savam grafikam – naktsmieram un pamošanās laikam, koncentrācijas un atpūtas periodiem, ikdienas režīmam.

Apgaismojums tieši laikā:

Automātiskas apgaismojuma programmas ļauj izmantot taimeri un precīzi iestatīt apgaismojuma ieslēgšanās laiku. Šī funkcija ļauj ērti un vienkārši izbaudīt patīkamās sajūtas, ko sniedz nevainojams apgaismojums.

Izveidojiet grupas:

Daži iestatījumi var attiekties uz vairākiem gaismas avotiem vai telpām. Apvienojiet tos grupās un kontrolējiet tos visus kopā.

Balss vadība:

Smart + Wi-Fi lietotni var arī integrēt citās lietotnēs, piemēram, Google Home vai Amazon Alexa lietotnēs, kas ļauj izmantot skaļruni vadībai ar balsi. 

 

Uz veikalu

Citi jaunumi
Aicinām piedalīties pasākumā - "Brokastis ar Hensel "! 
HENSEL- pasaules līderis industriālo komutācijas risinājumu jomā, aicina apmeklēt informatīvo pasākumu “Brokastis ar HENSEL”.
17.09.2021
221. sērijas caurejošās savienojuma spailes 
Standartizēts vadu savienošanas risinājums visiem vadu veidiem no 0,2 līdz 4 mm², jaunās 221. sērijas caurejošas savienojuma spailes ar sviru apvieno visas uzticamās 221. sērijas savienojošo spaiļu priekšrocības kompaktā dizainā.
15.09.2021
Philips Hue - Neierobežotas iespējas
Philips Hue sērija ir papildināta ar jaunumiem. Tagad mūsu veikalā var atrast vēl vairāk griestu un sienu gaismekļus, kā arī āra apgaismojumu! Noregulējiet apgaismojumu atbilstoši savam dzīvesveidam!
08.09.2021
×
LV