Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.
Jaunumi 02.06.2021

Smart+ Wi-Fi: Viedais apgaismojums pirksta pieskāriena attālumā! 

Smart + Wi-Fi ir Ledvance ražotāja viedais apgaismojums, kas ļauj kontrolēt apgaismojumu, izmantojot mobilo lietotni.

Ar gaismu pirkstu galosPieskaņojiet apgaismojumu jebkuram dzīves notikumam: ballītei, romantiskām vakariņām, grāmatas lasīšanai, mājas tīrīšanai -  tas viss tikai ar vienu pirksta pieskārienu!

Kā tas darbojās?

Lai izmantotu Ledvance intelektuālo apgaismojumu, Jums ir nepieciešama Smart + Wi-Fi spuldze vai gaismeklis, oficiālā Ledvance mobilā lietotne un su mājas Wi-Fi rūteris. Sinhronizējot visu kopā, varēsiet baudīt viegli lietojamo viedo apgaismojumu  Jums vēlamā laikā.

Smart+ spuldze un gaismekļis - tie ir trīs veidi gaismas nokrāsai:

Sistēmas funkcijas:

Scenāriju izveide:

Īpaši notikumi ir pelnījuši īpašu apgaismojumu. Izvēlieties perfektu noskaņu un izmantojiet to!

Gaismas bioritms:

Pielāgojiet apgaismojumu savam grafikam – naktsmieram un pamošanās laikam, koncentrācijas un atpūtas periodiem, ikdienas režīmam.

Apgaismojums tieši laikā:

Automātiskas apgaismojuma programmas ļauj izmantot taimeri un precīzi iestatīt apgaismojuma ieslēgšanās laiku. Šī funkcija ļauj ērti un vienkārši izbaudīt patīkamās sajūtas, ko sniedz nevainojams apgaismojums.

Izveidojiet grupas:

Daži iestatījumi var attiekties uz vairākiem gaismas avotiem vai telpām. Apvienojiet tos grupās un kontrolējiet tos visus kopā.

Balss vadība:

Smart + Wi-Fi lietotni var arī integrēt citās lietotnēs, piemēram, Google Home vai Amazon Alexa lietotnēs, kas ļauj izmantot skaļruni vadībai ar balsi. 

 

Uz veikalu

×
LV