Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.
Jaunumi 01.08.2019

Piedāvājam jauno Sedna slēdžu sēriju

Ar 7 krāsu rāmīšiem un 5 krāsu taustiņiem, SEDNA sērijas piedāvājums ir laba alternatīva tradicionālajiem baltajiem slēdžiem un rozetēm. Turklāt Sednas jaunie mehānismi ir uzlaboti, balstoties uz klientu ierosinājumiem. Jaunā Sedna ar bezskrūvju montāžu un uzlabotu funkcionalitāti 

Ja slēdžu montāža ir tavs darbs, šīs ir labas ziņas. Schneider Electric saprot, ka elektriķi novērtē vienkāršu, ātru un drošu slēdžu mehānismu instalēšanu, tādēļ radīja uzlabotas kvalitātes un funkcionalitātes mehānismus. Ar jauno bezskrūvju termināli instalēšana prasa daudz mazāk laika. Jauns dizains slēdžu un spiedpogu mehānismiem ļauj veikt pievienojumus daudz vienkāršāk un ātrāk, kā arī bez piepūles papildināt funkcionalitāti. 

Sedna piedāvā plašu slēdžu funkciju klāstu, kas atbilst modernas elektroinstalācijas prasībām, jo piedāvājumā ir gan dažādi slēdži un rozetes, gan gaismas regulatori, termostati, kustību detektori un citi. Papildina IP44 piedāvājumu 

Slēdži un rozetes ar IP44 aizsardzības klases rāmīšiem ir ideāli piemēroti mitrām telpām, kā piemēram, pagrabiem, garāžām, darbnīcām, ražošanas un āra telpām. Piedāvājumā ir Sedna IP44 rāmīši no vienvietīgiem līdz trīsvietīgiem, visās piedāvātajās krāsās. Pateicoties īpašam membrānas blīvējumam, slēdži, rozetes, spiedpogas un rāmīši atbilst IP44 standartam.

Skatīt

×
LV