EMC input filter, Altivar, Lexium, 10.1A, 1 phase, 200…240V

Produkta ID: 9675923 ! Pēc pasūtījuma
Schneider Electric EMC input filter, Altivar, Lexium, 10.1A, 1 phase, 200…240V VW3A4420 | Elektrika.lv

Cena un daudzums

* Cenas ir spēkā kamēr prece ir noliktavā. Ja dotā prece nav noliktavā, mūsu speciālisti informēs par piegādes termiņiem un cenām.
(0)
  • i-veikala cena

    92.53 / gab.

  • Daudz.

  • Summa apmaksai ar PVN (21%)

    92.53

Pieejamība

* Zemāk ir norādīta preču pieejamība Elektrika filiālēs. Ja prece ir piegādātāja noliktavā, piegādes laiks uz Elektrika noliktavu var aizņemt 2-12 darba dienas.
  • Rīga (Mārupes noliktava)

    0

  • Daugavpils

    0

  • Valmiera

    0

  • Ventspils

    0

Informācija par produktu

* Attēliem ir informatīva nozīme
  • Ražotājs

    Schneider Electric

  • Ražotāja ID

    VW3A4420

  • EAN

    3606480166877

  • Ilgtspējība pēc dizaina
    Green Premium™
    Ilgtspējīgs iepakojums Ilgtspējīgs iepakojums
    Produkta primārais un sekundārais iepakojums nesatur vienreizlietojamu plastmasu un izmanto atkārtoti pārstrādātas kartona kastes.
    Pārredzamība Pārredzamība
    Produkta ietekmes uz vidi novērtējums tā aprites ciklā un datu pieejamība, izmantojot produkta ietekmes uz vidi profilu.
    RoHS/REACh RoHS/REACh
    Atbilst RoHS/REACh prasībām

Preces parametri

  • Neto svars

    0.473 kg

  • Augstums

    182 mm

  • Garums

    232 mm

  • Ilgtspējība

    +

  • Platums

    50 mm

Papildu parametri

+
  • Accessory

    +

  • Piederumu veids

    Filtrs

  • Spare part

    -

Apraksts

Šis EMC ievades filtrs nodrošina jūsu servo piedziņai atbilstību elektromagnētiskās saderības prasībām. Tas ir paredzēts, lai samazinātu vadītās emisijas barošanas tīklā un palielinātu maksimālo motora kabeļa garumu. Tā nominālā strāva ir 10,1 A, siltuma zudumi ir 3,7 W un tīkla nominālais spriegums ir no 200 V līdz 240 V. Ārējie ievades filtri ļauj Easy Lexium 16 servo piedziņām atbilst Eiropas direktīvai par EMC (elektromagnētiskā saderība). Maksimālais servomotora kabeļa garums, kas atbilst IEC/EN 61800-3 kategorijai C3 (1), 2. vidē ir 25 metri. Tas darbojas kā disku balsts un ir piestiprināts pie tiem caur caurumiem. Tas sver 0,600 kg. Tas ir zemas caurlaidības filtrs, ko izmanto, lai uzlabotu trokšņu slāpēšanu (vai noraidīšanu) elektromagnētiskās saderības problēmu gadījumā. Šis produkts atbilst standartam IEC/EN 61800-3, C1, C2 vai C3 kategorijai 1. vidē (publiskais tīkls). Tas ir saderīgs ar Easy Lexium 16 servo piedziņām. Tiek pārdots pa vienam gabalam. Tas ir uzstādīts blakus mainīga ātruma piedziņai. Easy Lexium 16 servopiedziņas un BCH16 servomotoru kombinācijas ir īpaši izstrādātas vieglai integrācijai un nodošanai ekspluatācijā jūsu mašīnā. Vienkāršās Lexium 16 servopiedziņas un BCH16 servomotoru kombinācijas nodrošina pareizo veiktspējas līmeni lielākajai daļai vienkāršu kustības vadības iekārtu.


Atsauksmes (0)

+ Pievienot atsauksmi
×
LV