Siemens DELTA - jaunās krāsas slēdžiem un kontaktligzdām!

Siemens piedāvā jaunās krāsas DELTA sērijas rozetēm un slēdžiem! Mūsdienīgi un moderni slēdžu toņi palīdzēs atdzīvināt jebkuras interjera dizaina idejas.

Bet, tas vēl nav viss! Līdz maija beigām piedāvājam 15% atlaidi visam DELTA sērijas slēdžu un kontaktligzdu klāstam!

Šis dizains pievienos stilīgus akcentus jebkurā interjerā!

DELTA sērijas rozetēm un slēdžiem ir universāls dizains, lai  tas atbilstu jebkurai gaumei neatkarīgi no tā, vai meklējat klasisku vai modernu dizainu.

Šī sērija ir izgatavota no augstas kvalitātes  videi draudzīgiem materiāliem. DELTA sērija ietver materiālu izvēli ar iespējamo zemāko piesārņotāju saturu, ekonomisku šo materiālu izmantošanu un atbilstošu pārstrādes stratēģijas izstrādi.

 

Krāsas, kas palīdz īstenot jūsu idejas!

Papildus jau esošajām baltajām, bēšajām un alumīnija krāsām, Siemens piedāvā tādus jaunumus kā: matēta zelta, antracīta un šokolādes krāsas DELTA Style sērijai un melna krāsa sērijai DELTA miro.

Šī mūsdienīga krāsu palete papildinās interjeru un veidos stilīgus akcentus. Visas krāsas ir pieejamas mūsu interneta veikalā.

 

USB lādētāji C+A tipa, kopā ar kontaktligzdu

Siemens iepazīstina arī ar jaunu produktu - kontaktligzdu ar papildu USB-C + A ligzdām. Šī kontaktligzda apvieno divus populārus USB standartus. Tas ļauj lietotājiem vienlaikus uzlādēt ierīces ar dažāda veida pieslēgvietām, kas ir īpaši noderīgi mūsdienu pasaulē. Šī funkcionalitāte nodrošina ērtības un ietaupa vietu, vienkāršojot uzlādes organizēšanu un dažādu elektronisko ierīču pievienošanu.Nepalaidiet garām iespēju iegādāties jebkurus DELTA sērijas slēdžus un rozetes ar 15% atlaidi! Akcija spēkā tikai līdz šī gada maija beigām!

 

Uz veikalu

Citi jaunumi
Noark AKCIJA 4+1!
AKCIJA 4+1! Pērc četrus noplūdes strāvas slēdžus un saņem vēl vienu bezmaksas!
21.02.2024
Tagad vēl spilgtāk! 15% atlaide Philips apgaismojumam! 
Tikai līdz š.g. marta beigām mūsu interneta veikalā notiek īpaša akcija - 15% atlaide uz noteiktām Philips profesionālā apgaismojuma precēm!
14.02.2024
Jaunums! Rotazor 68mm ģipškartona frēze!
Rotazor frēze – mūsdienīgs un efektīvs risinājums ikdienas darba uzdevumiem.
06.02.2024
×
LV