Elektrika 15 gadu jubileja: spilgtākie svētku mirkļi! 

Cienījamie klienti un partneri!

20.jūnijā Elektrika svinēja ļoti svarīgu notikumu - 15 gadu jubileju! Mēs rīkojām grandiozu elektromateriālu izstādi “FEGIME Day 2024”, kuru apmeklēja vairāk nekā 1000 interesentu.

Pateicamies visiem, kas apmeklēja un piedalījās mūsu pasākumā. Jūs padarījāt šo dienu patiesi īpašu!

Atgriezīsimies vēlreiz 20. jūnija pasākumā un vēlreiz atcerēsimies spilgtākos mirkļus!

Izstādē bija pārstāvēti vairāk nekā 30 zīmoli no Latvijas, Vācijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas, kas prezentēja savus preču jaunumus. Piemēram, ražotājs Schneider Electric pirmo reizi prezentēja EVlink Pro DC ātrās uzlādes staciju.

Veiksmīgi novadījām 8 seminārus par aktuālām un interesantām tēmām, kurus vadīja tādu ražotāju pārstāvji, kā Schneider Electric, OBO Bettermann, Noark Electric, Philips, PCE, DEVI, Eaton, ABB.

Mūsu izstādē varēja iegūt ne tikai noderīgas zināšanas, bet arī saņemt dāvanas! Mēs izlozējām vairāk nekā 50 balvas. Dažiem laimīgajiem paveicās saņemt visvērtīgākās balvas, piemēram, SUNGROW uzlādes staciju vai biļetes uz FIBA olimpiskā kvalifikācijas turnīru basketbolā vai grilu.

Turklāt, visiem viesiem bija iespēja kārtīgi izklaidēties! Braukt pa virtuālās realitātes trasi ar sacīkšu automašīnu, pārbaudīt savus spēkus uz boksa aparāta, izveidot Toyota un Lexus automašīnu test-drive vai nofotografējieties mākslīgā intelekta fotokasetē, ieraugot sevi jaunā tēlā.

Šī diena bija pilna ar viesu smaidiem, svētkiem, jautru atmosfēru un inovācijām no mūsu piegādātājiem! Paldies, ka esat kopā ar mums!

Uz veikalu

Citi jaunumi
Eaton  nepārtrauktās barošanas avoti (UPS)
Eaton UPS apvieno pārbaudītu augstu veiktspēju un kvalitāti ar pieejamu cenu, lai piedāvātu izmaksu ziņā efektīvu un uzticamu risinājumu.
10.07.2024
Iemūžini savus piedzīvojumus! 
Sporta kameras Insta360 – tā ir kamera, kas filmē sarežģītos apstākļos, kad filmēšana ar parasto kameru nav iespējama.
21.06.2024
Darba laiks svētkos!
Informējam par izmaiņām Elektrika darba laikā sakarā ar darba svētkiem!
21.06.2024
×
LV