Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.
Jaunumi 08.03.2018

Radiovadība F&Wave

F&Wave ir bezvadu ierīču saime, kas vadāma ar radioviļņiem līdz 100 metru rādiusā. Uztvērēji ir pieejami uz DIN sliedes uzstādāmā versijā (1S korpuss) vai Ø60 zemapmetuma versijā. Raidītāji ir pieejami kā rokā turamas tālvadības pultis vai zemapmetuma versijā. Uztvērēji pārraida vadības signālus. Ierīce, kas saņem vadības signālu no raidītāja, automātiski to pārraidīs tālāk, tādējādi palielinot tālvadības pults darbības rādiusu.

F&Wave ir ar radioviļņiem vadāmu bezvadu ierīču saime. To piedāvā klientiem, kuri vēlas uzlabot savas dzīves komfortu bez ievērojamiem izdevumiem.   Pateicoties sistēmas komponentu vienkāršai uzstādīšanai un konfigurēšanai, F&Wave ir lieliski piemērots "Izdari pats" koncepcijā. F&Wave sistēmas unikālā īpašība ir signāla atkārtota pārraide. Uztvērēji pārraida vadības signālus. Katrs uztvērējs, kas saņem vadības signālu no raidītāja, automātiski to pārraida tālāk, tādējādi palielinot vadības rādiusu. F&Wave sistēmas otra svarīga īpašība ir visu aktuatoru moduļu aprīkošana ar ieejām lokālām pogām, kas ļoti ērti ļauj nelietot papildu raidītājus, sevišķi ar bateriju darbināmos. Minētais risinājums būtiski samazina ieguldījumu izmaksas. Šāds risinājums ļauj releja moduļus uzstādīt tieši pie esošā elektriskā vadojuma, izmantojot esošās pogas.

Sistēmā ietilpst uztvērēji - aktuatori, kas pieejami divās versijās: uzstādīšanai Ø60 zemapmetuma kārbā un uzstādīšanai uz TH-35 sliedes (viena moduļa platumā, kas nozīmē 17,5 mm). Papildus uztvērējiem F&Wave sistēmā iekļauti raidītāji, kas ir pieejami kā rokas tālvadības pultis, kā arī zemapmetuma kārbā uzstādāmā izpildījumā. Uzņēmums F&F veica visus nepieciešamos pasākumus, izstrādājot konstrukciju tālvadības pultīm, tādējādi izveidoja oriģinālas konstrukcijas 4 pogu un 10 pogu tālvadības pultis. Pieejamas baltas un melnas tālvadības pultis.

F&Wave ir viens no visinteresantākajiem risinājumiem visu tipu apgaismojuma, žalūziju, markīžu un vārtu vadībā, kā arī ļauj ieslēgt/izslēgt citas mājas un tās apkārtnes ierīces. Tas ir lielisks risinājums mājām, dzīvokļiem, birojiem, sabiedriskajām ēkām vai baznīcām, galvenokārt pateicoties vadības elementu neinvazīvai uzstādīšanai esošajās elektrosistēmas instalācijās.

F&Wave ir inovatīvs skatījums uz elektroaprīkojuma uzstādīšanu jūsu mājā.

F&Wave produkcija