Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.
Jaunumi 03.11.2019

Jauns katalogs no Ledvance!

Vai slikts apgaismojums jūs sanikno? Mums ir īstais risinājums!

 

Ledvance jaunais katalogs

Kā uzticams ražotājs vispārējā apgaismojuma jomā LEDVANCE dara visu, lai cīnītos pret sliktu apgaismojumu. Jaunajā katalogā LEDVANCE apvieno tradicionālas un mūsdienīgas, uz nākotni orientētas tehnoloģijas.

LEDVANCE plašajā klāstā ietilpst produkti praktiski visām profesionālajām un sadzīves vajadzībām – no vienkāršiem līdz sarežģītiem apgaismojuma produktiem.

LEDVANCE gaismekļu klāsts ir veidots atbilstoši klientu vēlmēm. Katra produkta izstrādes pamatā ir LEDVANCE pamatfilozofija: piedāvāt lietotājiem draudzīgus, inteliģentus apgaismojuma risinājumus, kas uzlabo cilvēku dzīves kvalitāti

Tā kā LEDVANCE vienmēr pievērš uzmanību praktiskajām priekšrocībām, ko var piedāvāt jums kā apgaismojuma jomas profesionālim, viņu gaismekļi ir arī viegli plānojami, viegli uzstādāmi un viegli kombinējami.

Balstoties uz šiem principiem, LEDVANCE arī turpmāk izstrādās progresīvus produktus un sniegs optimālu atbalstu cīņā pret sliktu apgaismojumu.

Skatīt katalogu

×
LV