Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.

Pagarinātāji

PVN iekļauts cenā
261 preces
sale 10465BK/EUOUMC

USBcube Original melns 4xUSB-A

Allocacoc (# 10465BK/EUOUMC)
10.07 € / Gab
Ir noliktavā
30,0

Spole tukša 200mm 30,0

ELEKTRO-PLAST (# 30,0)
13.70 € / Gab
Ir noliktavā
30,1

Spole tukša 300mm 30,1

ELEKTRO-PLAST (# 30,1)
20.23 € / Gab
Ir noliktavā
30,3

Spole tukša 420mm 30,3

ELEKTRO-PLAST (# 30,3)
31.15 € / Gab
Ir noliktavā

Visbiežāk kontaktligzda neatrodas tajā vietā, kur tā ir nepieciešama. Tāpēc, pagarinātājs – ir lieta, kuru katrs no mums izmanto savā ikdienā, lai novērstu nevēlamas neērtības.

Mūsu internet veikalā ir dažādā veida elektrības pagarinātāji. 

Mājas lietošanai ir piemērots pagarinātājs rozešu bloka formā. Ja jūs gribat ietaupīt elektroenerģiju, tad jums palīdzēs pagarinātājs ar izslēgšanās pogu. Katra elektriskā ierīce, pat ja tā nedarbojas, bet ir iesprausta rozetē, tērē minimālu elektroenerģijas daudzumu. Atstājot māju vai ejot gulēt, jūs varat izslēgt visas ierīces, vienkārši nospiežot vienu pogu.

Tiem, kas dzīvo privātmājā, nereti vajadzīgs pagarinātājs 30m vai 50m uz spoles, lai varētu viegli novadīt elektrību jebkurā mājās vai dārza stūrītī. Viens no populārākajiem produktiem šajā kategorijā ir pagarinātājs 50m uz spoles. Visbiežāk tāds pagarinātājs ir nepieciešams darbam dārzā, piemēram, zāles pļāvēja vai elektriskā zāģa pieslēgšanai. Šajā gadījumā jums jāpievērš uzmanība aizsardzības pakāpei pret mitrumu: jums jāizvēlas aizsardzības klase IP44 vai IP54.

Mūsu internet veikalā ir ļoti dažādi elektrības pagarinātāji. Lai ātrāk un efektīvāk atrast ierīci, kura pilnīgi atbilst jūsu nosacījumiem, izmantojiet filtrus. Tādā veidā, var viegli izvēlēties ražotāju, kabeļa garumu, krāsu, kontaktligzdu daudzumu utt.

Ja Jums ir kāds jautājums, Jūs varat mums uzrakstīt un saņemt atbildi no profesionāļiem. Mēs piedāvājam piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, ka atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām.

×
LV