Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.

Instalācija

PVN iekļauts cenā
6329 preces
hotsale-18.37% 2056224

74/CE Rindspaile 12x6mm2 LTF

Obo Bettermann (# 2056224)
0.48 € 0.59 € / Gab
Ir noliktavā
hotsale-15.22% 2056070

72/CE Rindspaile 12x4mm2 LTF

Obo Bettermann (# 2056070)
0.47 € 0.56 € / Gab
Ir noliktavā
Preces lapā

Instalācija - viena no lielākajām un daudzveidīgāka preču kategorija mūsu interneta veikalā. Apskatīsim to sīkāk.

Instalācija ietver sadaļas ar slēdžiem un rozetēm, kuri ir interjera neatņemama sastāvdaļa. Šajā apakškategorijā jūs atradīsiet dažādu krāsu un materiālu rozetes un slēdžus.

Kā arī kategorijā "instalācija" jūs varat atrast rūpnieciskus savienojumus un blokus no Eiropas vadošiem ražotājiem, piemēram, PCE, ABB, Legrand un citiem. Visi produkti atbilst drošības standartiem.

Instalācija – tas ir arī montāžas kārbas, kas var būt gan zemapmetuma, gan virsapmetuma.

Tālāk seko nodaļa ar dažādiem stiprinājumiem: dībeļi, kabeļu saites un skavas utt.

Noteikti, kategorijā "instalācija" ir parādīts plašs spaiļu klāsts. Mūsu klientiem ir iespēja izvēlēties piemēroto produktu no simtiem pozīciju. Daudzi no tiem ir uz vietas mūsu noliktavā.

Pēc tām, seko nodaļa ar instalācijas caurulēm, kas ietver plastmasas vai metāla elektroinstalācijas caurules, kā arī zemē guldāmās kabeļu aizsargcaurules un citus piederumus.

Instalācija ietver kabeļu nesošas sistēmas, pagarinātājus (bloka veidā vai spolē) , kā arī signalizācijas un drošības sistēmas, tādas kā zvani, domofoni un dūmu un uguns detektori.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, ka atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām.

×
LV