Microprocessor based relay EPS-D, 100A, 230V
Toote ID : 9600886 Tarnija laos
F&F Microprocessor based relay EPS-D, 100A, 230V EPS-D-100A | Elektrika.lv
Hind ja kogus
(0)
  • e-poe hind
    214.90 / pcs
  • Kogus
  • Tasutav summa KM-ga (21%)
    214.90
Kättesaadavus
  • Riga (Marupe)
  • Daugavpils
  • Valmiera
  • Ventspils
  • Tarnija ladu
    5
Teave toote kohta
* Piltidel vaid informatiivne tähendus
  • Tootja
    F&F
  • Tootja ID
    EPS-D-100A
  • EAN
Toote parameetrid
  • Netokaal
    0.455 kg
Täiendavad parameetrid
  • Current detection module
  • Degree of protection (IP)
    IP40
  • Input for analogue temperature sensor
  • Input for earth fault detection
  • Input for thermistor connection
  • Number of analogue inputs
    2
  • Number of analogue outputs
  • Number of binary inputs
  • Number of digital inputs
  • Number of electronic outputs
  • Number of outputs, with contact
    1
  • Rated operation current Ie
    20 .. 100 A
  • Rated operation frequency
    50 .. 60 Hz
  • Rated voltage Ue at AC 50 Hz
    160 .. 242 V
  • Rated voltage Ue at AC 60 Hz
    160 .. 242 V