Merten un Sedna - ērti un stilīgi slēdžu un rozešu risinājumi! 

Ja plānojat mainīt rozetes un slēdžus, tad tos vēlamies jums piedāvāt stilīgas un skaistas Schneider Electric ražotāja sērijas: Merten un Sedna Design & Elements.

Ražotāja Schneider Electric preces izceļas ar savu produktu kvalitāti, tāpēc jūsu mājas instalācija saglabās savu oriģinālo izskatu ikdienas lietošanas procesā.

Merten un Sedna Design & Elements sērijām ir dažādas slēdžu un rozešu formas, materiāli un krāsas. Izvēlies piemērotāko variantu savam interjeram!

Piedāvājam atlaidi līdz 25% visām Merten produktu sērijām! Populārākās sērijas ir Merten M-Plan, Merten M-Pure un Merten D-Life. Akcija ilgst tikai līdz š. g. jūlija beigām, tāpēc iesakām nepalaist garām šo unikālo iespēju!

Vēlamies informēt arī par mūsdienīgiem risinājumiem, kas var ietaupīt maksu par elektrību un, kas būs vienkārši un ērti lietojami.

Vai zinājāt, ka dimmeris (gaismas regulātors) var ietaupīt līdz pat 20% no apgaismojuma izmaksām? Kādā veidā? Tas ir ļoti vienkārši! Jums ne vienmēr ir nepieciešams, lai gaisma tiktu izmantota par 100%. Piemēram, vakarā, skatoties filmu, varat samzināt apgaismojumu un tādējādi samazināt elektroenerģijas patēriņu. Schneider Electric dimmeris jums palīdzēs šajā jautājumā!

Vēl viens ērts risinājums ir kontaktligzda ar iebūvētiem USB portiem. Tādējādi, jūs varat efektīvi uzlādēt jebkuru savu ierīci tikai no vienas kontaktligzdas, neizmantot papildu barošanas bloku.

Sūtiet savu Schneider Electric Merten un Sedna Design & Elements mājās instalācijas pieprasījumu. Mūsu profesionālie darbinieki palīdzēs pasūtīt visus nepieciešamos elementus, kā arī sagatavos izdevīgu cenas piedāvājumu!

 

Uz veikalu

Citi jaunumi
OBO Bettermann atbalsta skavas
OBO Bettermann atbalsta skavas ir paredzētas kabeļu un cauruļu drošai nostiprināšanai dažādās instalācijās.
22.05.2024
Elektrika 15 gadu jubileja un FEGIME Day 2024!
20. jūnijā, plkst. 10:00 – 15:00, gaidīsim Jūs Hanzas Peronā, kur notiks svinēšana un elektromateriālu izstāde.
14.05.2024
Efektivitāte, ko esat pelnījuši!
Viens no Schneider Electric inovatīvākajiem produktiem ir Acti9 - sērija, kas ietver dažādus automatizācijas un elektroapgādes risinājumus.
08.05.2024
×
LV