STOP COVID-19: Philips Baktericīda lampas

Laboratorijas izmēģinājumi parādījuši, ka Philips baktericīdu UV-C lampas 6 sekunžu laikā spēj efektīvi iznīcināt 99% COVID-19 vīrusu. Tādējādi, periodiski dezinficējot telpu ar UV-C starojumu, mēs varam samazināt vīrusa izplatību līdz minimumam.

Aplūkosim to darbību

Ir trīs ultravioletā starojuma veidi, kurus ar cilvēka aci nevar saskatīt: UV-A, UV-B un UV-C. Dezinfekcijai izmanto UV-C starojumu no 100 līdz 280 nm.

Ar šādu gaismas viļņa garumu baktericīdu lampas efektīvi sagrauj mikroorganismu struktūru, neļaujot tām vairoties un rosināt slimības.

Baktericīdu lampas dezinficē gan gaisu, gan dažādas virsmas.

Uzmanību!

Lietotājiem rūpīgi jāievēro lampas uzstādīšanas un darbības instrukciju! UV-C lampas un ierīces var radīt veselības traucējumus, ja tās izmanto nepareizi. Tiešais UV-C starojums var izraisīt ādas bojājumus, līdzīgu saules apdegumam un acs virspusējo audu bojājumus.

Gaisa un virsmu dezinfekcijai mēs piedāvājam 2 baktericīdu starotāju veidus: tieša starojuma ierīce un daļēji atvērta starojuma ierīce.

Kas ir nepieciešams šādu UV apstarotāju uzstādīšanai?

Tieša starojuma apstarotājiem, kas paredzēti virsmu un gaisa dezinfekcijai, nav pieļaujama cilvēku, dzīvnieku un augu klātbūtne teritorijā, UV-C apstarotāja darbības laikā.

Daļēji atvērtiem apstarotājiem, kas paredzēti gaisa dezinfekcijai ir atļauta cilvēku, dzīvnieku un augu klātbūtne teritorijā, UV-C apstarotāja darbības laikā, bet tikai brīvi pieejamā zonā, kurā neatrodas tiešs UV-C starojums. Daļēji atvērta tipa UV-C apstarotājus uzstāda uz sienas, augstāk par durvīm vai pie griestiem.

Baktericīdu lampas var izmantot, piemēram:

  • ražošanā
  • pārtikas rūpniecībā
  • tirdzniecībā un ēdināšanā
  • medicīnā
  • utt.

Mūsu speciālisti ar prieku sniegs profesionālu konsultāciju un palīdzēs sagatavot plānu.

 

UV-C Philips apgaismojums

 

 

*Elektrika sertifikāts uzstādītājam

*Elektrika pārdošanas sertifikāts

Citi jaunumi
Wago Akcija! 
Pērciet WAGO instalācijas klemju komplektu “Profi-Set” un dāvanā saņemiet šautriņu komplektu.
20.11.2021
Philips Akcija atgriežas!
Pērc jebkuras Philips preces interneta veikalā - kopsummā par 1500 EUR, 2000 EUR, 4000 EUR vai vairāk un saņem vērtīgas dāvanas.
19.11.2021
Darba laiks Valsts svētkos!
Informējam par mūsu darba laiku Vaslts svētkos! Atgādinām, ka pasūtījumus interneta veikalā var veikt jebkurā laikā! I
14.11.2021
×
LV