Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.
Jaunumi 28.02.2020

LED lenta - ērti, neparasti un skaisti!

LED lenta ir jūsu galvenais palīgs, lai veidotu brīnumainu interjeru. Ar tādu gaismas līdzekli jūs varat viegli izveidot omulīgu, romantisku noskaņojumu istabā un akcentēt kādās īpašās interjera detaļās.

Viens no populārākajiem veidiem kā pacelt griestus un pievienot interjeram “gaisu”, –  ir izveidot apgaismojumu ar LED lentu. Klasiskais variants – telpas perimetra apgaismojums. Tomēr, ar LED lentas apgaismojumu jūs varat veidot visdīvainākās griestu formas. Tas viss ir atkarīgs no jūsu fantāzijas!

Kā arī, LED lenta var palīdzēt izcelt kādu īpašu interjera detaļu. Piemēram, tas var būt LED spoguļu apgaismojums vannas istabā, zem gultas guļamistabā vai ierāmējošs plauktā ar skaistām, ekskluzīvām lietām. Kā arī, ļoti noderīga lieta ir LED lentas apgaismojums uz kāpnēm. Tagad noteikti neviens nenokritīs!

Bet izveidot tik interesantu un nebanālu interjeru palīdzēs kvalitatīva un funkcionāla LED lenta no Ledvance.

Daudzveidīga krāsu temperatūra:

No relaksējošas siltas gaismas 2700K līdz enerģiskas dienasgaismas 6500 K: LED lentas LEDVANCE ir pieejamas piecās pievilcīgas gaišas krāsas - plašam pielietojumam.

Priekšrocības:

  • Viegli plānot. LED lentas sistēmas konfigurācija ļauj soli pa solim sasniegt ideālus rezultātus. Plānojiet komponentu daudzumu un veidus bez liekas piepūles.
  • Viegli kombinēt. Ledvance LED lentas sistēma sastāv no LED lentām, draiveriem, profiliem un aksesuāriem.
  • Viegli uzstādīt. Ledvance garantē, ka jūsu darbs tiks pabeigts īsākā laikā!

​​Skatīt

×
LV