CELLCO (29)

Kods      Nosaukums Nolikt. Cena Pasūtīt
7250009 16(1x2) SC/PC PLC spliteri 19" 01976

CELLCO, Ražotāja nr.: V-SPL-SM-FIXED-48SC

Pēc pasūtījuma 247.81
7250010 8(1x4) SC/PC PLC spliteri 19" 03695

CELLCO, Ražotāja nr.: V-SPL-SM-FIXED-40SC

Pēc pasūtījuma 263.08
7250011 Opt.spliteris ABS 1x32 SC/PC 02595

CELLCO, Ražotāja nr.: V-SPL-SM-ABS-1X32-SC

Pēc pasūtījuma 98.95
7250012 Opt.spliteris ABS 1x16 SC/PC 02594

CELLCO, Ražotāja nr.: V-SPL-SM-ABS-1X16-SC

Pēc pasūtījuma 52.36
7250014 Adapters SC duplex MM

CELLCO, Ražotāja nr.: T-A-MM-SCDX

Pēc pasūtījuma 0.60
7250018 Optikas panelis 19" 24xDSC Cellco

CELLCO, Ražotāja nr.: G-PP-SLIDE-24SCDX

Pēc pasūtījuma 14.78
7250019 Adapters SC duplex SM

CELLCO, Ražotāja nr.: T-A-SM-SCDX

Pēc pasūtījuma 0.60
7250020 Ligzda Cat6 UTP RJ45 Bran-drex toolless

CELLCO, Ražotāja nr.: C6CJAKU002

Ir noliktavā 2.07
7250022 Optikas pigtails SC SM 2m balts

CELLCO, Ražotāja nr.: PGT-9-SC-02-WHT

Pēc pasūtījuma 0.81
7250023 Optikas pigtails SC MM 2m balts

CELLCO, Ražotāja nr.: PGT-50-SC-02-WHT

Pēc pasūtījuma 0.81
7250025 Optikas panelis 19" 12xDSC Cellco

CELLCO, Ražotāja nr.: G-PP-SLIDE-12SCDX

Pēc pasūtījuma 14.78
7250026 Optikas savienotājvads 2m duplex SC-SC SM 9/125

CELLCO, Ražotāja nr.: N-SCSC50DO3-1

Pēc pasūtījuma 4.20
7250027 Optikas savienotājvads 2m duplex LC-SC SM 9/125

CELLCO, Ražotāja nr.: N-SCSC50DO5

Pēc pasūtījuma 5.40
7250028 Optikas savienotājvads 2m duplex LC-LC SM 9/125

CELLCO, Ražotāja nr.: PTCH20DX-9-LCLC-02-Y

Pēc pasūtījuma 5.22
7250029 Optikas savienotājvads 2m duplex SC-SC MM 50/125

CELLCO, Ražotāja nr.: PTCH20DX-5-SCSC-02-O

Pēc pasūtījuma 4.41
7250030 Optikas savienotājvads 2m duplex LC-SC MM 50/125

CELLCO, Ražotāja nr.: PTCH20DX-5-LCSC-02-O

Pēc pasūtījuma 5.08
7250031 Optikas savienotājvads 2m duplex LC-LC MM 50/125

CELLCO, Ražotāja nr.: PTCH20DX-5-LCLC-02-O

Pēc pasūtījuma 4.91
7250032 Opt.savienotājvads 5m duplex LC-SC MM 50/125 OM3

CELLCO, Ražotāja nr.: PTCH20DX-3-LCSC-05-A

Pēc pasūtījuma 9.36
7250033 Opt.savienotājvads 3m duplex LC-LC MM 50/125 OM3

CELLCO, Ražotāja nr.: PTCH20DX-3-LCLC-03-A

Pēc pasūtījuma 9.16
7250034 Opt.savienotājvads 2m duplex LC-LC MM 50/125 OM3

CELLCO, Ražotāja nr.: PTCH20DX-3-LCLC-02-A

Pēc pasūtījuma 8.82
  - akcijas prece
%  - izpārdošana

Cenas norādītas EUR bez PVN. Cenas spēkā, kamēr prece ir noliktavā.