Opt.savienotājvads 2m duplex LC-LC MM 50/125 OM3, Zils

Produkta ID: 7250034 ! Pēc pasūtījuma
CELLCO Opt.savienotājvads 2m duplex LC-LC MM 50/125 OM3, Zils PTCH20DX-3-LCLC-02-A | Elektrika.lv

Cena un daudzums

* Cenas ir spēkā kamēr prece ir noliktavā. Ja dotā prece nav noliktavā, mūsu speciālisti informēs par piegādes termiņiem un cenām.
  • i-veikala cena

    10.67 / gab.

  • Daudz.

  • Summa apmaksai ar PVN (21%)

    10.67

Pieejamība

* Zemāk ir norādīta preču pieejamība Elektrika filiālēs. Ja prece ir piegādātāja noliktavā, piegādes laiks uz Elektrika noliktavu var aizņemt 2-5 darba dienas.
  • Rīga (Mārupes noliktava)

    0

  • Daugavpils

    0

  • Valmiera

    0

  • Ventspils

    0

Informācija par produktu

* Attēliem ir informatīva nozīme
  • Ražotājs

    CELLCO

  • Ražotāja ID

    PTCH20DX-3-LCLC-02-A

Preces parametri

  • Neto svars

    0.15 kg

  • Kabeļa garums

    2 m

  • Kabeļa veids

    MultiMode

  • Krāsa

    Zils

  • Savienojums tips

    LC-LC

  • Simplex/Duplex

    Duplex

×
LV