Lai nodrošinātu vislabāko Elektrika.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti lietot mūsu sīkdatnes. Iepazīsties ar mūsu privātuma un sīkdatņu lietošanas politiku.

IT un Telekomunikācija

PVN iekļauts cenā
116 preces
100-728

Panelis Cat5e UTP 48xRJ45 100-728

Excel (# 100-728)
61.95 €
Vienīgi pasūtīšanai
100-736

Panelis Cat5e FTP 24xRJ45 Excel 100-736

Excel (# 100-736)
81.81 €
Vienīgi pasūtīšanai
100-026

Patchpanelis 24xRJ45 tukšs Excel 100-026

Excel (# 100-026)
25.48 €
Vienīgi pasūtīšanai
RZ00009

Savienotājs cat5 UTP RJ45-RJ45

No Brand (# RZ00009)
1.69 €
Vienīgi pasūtīšanai
100-720

Panelis Cat5e UTP 16xRJ45 Excel 100-720

Excel (# 100-720)
21.56 €
Vienīgi pasūtīšanai
200-688

Patchkabelis 2m LC-SC Duplex OS2 9/125 dzeltens

Excel (# 200-688)
7.95 €
Vienīgi pasūtīšanai
SN12005A

Ligzda Cat5 RJ45

No Brand (# SN12005A)
0.85 €
Vienīgi pasūtīšanai
PDU06S

Rozešu bloks PDU 19'' skapim 6-v ar slēdzi, 16A

No Brand (# PDU06S)
11.35 €
Vienīgi pasūtīšanai

16(1x2) SC/PC PLC spliteri 19" 01976

CELLCO (# V-SPL-SM-FIXED-48SC)
299.85 €
Vienīgi pasūtīšanai

8(1x4) SC/PC PLC spliteri 19" 03695

CELLCO (# V-SPL-SM-FIXED-40SC)
318.32 €
Vienīgi pasūtīšanai
V-SPL-SM-ABS-1X32-SC

Opt.spliteris ABS 1x32 SC/PC 02595

CELLCO (# V-SPL-SM-ABS-1X32-SC)
119.73 €
Vienīgi pasūtīšanai
Preces lapā