FILTRI

Slēdži

Preces lapā

Mūsdienās, mājas instalācija izpilda ne tikai savus funkcionālus uzdevumus, bet arī izskatās kā patstāvīgs interjera elements. Tagad, elektrības slēdži var būt izpildīti kā no klasiskās plastmasas, tā arī no netradicionāliem materiāliem, tādiem kā: stikls, metāls, akmens un pat koks!

Vieni no viss populārākajiem produktiem šajā kategorijā ir Jung slēdži. Instalācija no šī ražotāja ir plānu līniju un klasisko dizainu piemērs. Tomēr, ABB sērija Zenit un Schneider Electric sērija D-life ir piemērotas tiem, kam patīk jaunas interjera tendences un nestandarti risinājumi.

Pārslēdzis arī ir ļoti svarīga lieta mājas interjerā, par kuru nerunā tik daudz. Pārslēdzis var izskatīties tieši tā kā slēdzis, bet tām ir pilnīgi citāda apgaismojuma sistēma. Izmantojot pārslēdzi, var ieslēgt gaismu no divām dažādām vietām jūsu mājā. Pārslēdzis dod iespēju ieslēgt gaismu pirmajā stāvā, bet izslēgt otrajā. Bet tas vēl nav viss! Šķiet, ka visiem zināms tāds moments: kad jau esat gultā, bet gaismu izslēgt aizmirsāt. Tāda situācija nav problēma tiem, kam blakus gultai ir pārslēdzis.

Mūsu internet-veikalā ir plaša mājas instalācijas izvēle. Lai ātrāk un efektīvāk atrast vajadzīgo pārslēdzi no simtiem pozīciju, izmantojiet filtrus. Piemērām, jūs varat izvēlēties ražotāju, vai produkta veidu un viegli atrast tieši to, ko meklējāt: vienalga, vai tas ir krusta slēdzis vai dubultais pārslēdzis!

Ja Jums ir kāds jautājums, Jūs varat mums uzrakstīt un saņemt atbildi no profesionāļiem. Mēs piedāvājam piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, ka atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu vajadzībām.

nav norādītsNominālā strāva, A: nav norādītsDiametrs Ø, mm: nav norādītsnav norādītsDarbības rādiuss, m: nav norādītsnav norādītsnav norādītsVietu skaits: nav norādītsZemapmetumanav norādītsSchneider ElectricIP20Taustiņu skaits: nav norādītsTaustiņu skaits: 1Balts visi tagi
×
LV