FILTRI

Slēdži un kontaktligzdas

Preces lapā

Slēdži un kontaktligzdas

Slēdži un kontaktligzdas - instalācija jūsu mājai. Internet-veikalā Elektrika.lv Jūs varat atrast tieši to, ko meklējat. Rozetes un slēdži no Eiropas vadošiem ražotājiem: ABB, Schneider Electric, Siemens, Viko by Panasonic, Jung un citi. Katrs ražotājs ir īpašs un katra sērija ir unikāla. Viņi atšķiras gan ar dizainu un stīlu, gan ar materiāliem un, protams, ar krāsu. Jūs varat izveidot savu unikālo dizainu, apvienojot burvīgas krāsas ar kvalitatīviem materiāliem.

Kas jāņem vērā?

Ir sērijas, kur slēdzis iet kopā ar mehānismu, piemērām, Schneider Electric Sedna un ABB Basic 55, kā arī ir sērijas, kur slēdzis ir bez mehānisma. Tādā gadījumā mehanismus ir jāperk atsevišķi.

Sortimens:

Mūsu internet veikalā no mājas instalācijas var iegādāties sēkojošus produktus: gaismas slēdži un pārslēdži, krustslēdži, gaismas regulātori, zvana pogas, termoregulatori, žaluzijslēdži, Schuko kontaktligzdas, HDMI, DATA, USB, TV-R-SAT ligzdas un tas vēl ir ne viss!

Elektrības slēdži un rozetes, tagad ir vairāk nekā parasta instalācija. Tagad tas ir interjērs, kurš sniedz komfortu jūsu mājā.

ZemapmetumaSchneider ElectricIP20ABBBaltsVietu skaits: 1Taustiņu skaits: 1SednaBēšaVietu skaits: 2MelnsSchukoJungVIKO by PanasonicInternets visi tagi
×
LV