Sadalnes

Preces lapā

Elektrības sadales skapis – ir elektroietaise, kurā notiek elektroenerģijas sadalīšana viena sprieguma līmenī.

Sadales skapis ir viena no svarīgākajām lietām dzīvoklī. Lai vieglāk un efektīvāk atrast skapi, paredzētu tieši jums, izmantojiet filtrus.

Sadales skapis var būt gan zemapmetuma, to kuru var iebūvēt sienā, tādejādi tas neaizņems daudz vietas, gan virsapmetuma – skapja montāža būs vieglāka.

Metāla sadales skapis ir izturīgāks un stabils, bet plastika – vieglāks un lētāks. Katrs var atrast tieši to, ko viņam vajag.

Elektrosadales skapis var atrasties arī ārpus mājās. Ja jums ir vajadzīga ūdensizturīga prece, tad skatāties uz IP parametru. Jo vairāk, jo labāk.

Mēs sadarbojamies tikai ar uzticamiem ražotājiem, tāpēc mūsu internet-veikalā jūs atradīsiet produkciju no Eiropas vadošiem ražotājiem: ABB, Hager, Schneder Electric, Noark, Electro-Plast un citi.

Ja Jums ir kāds jautājums – rakstiet mums un saņemiet atbildi no profesionāliem. Gribam informēt, ka mūsu uzņēmums piedāvā piegādi ne tikai Latvijā, bet arī ārvalstīs.

Augsta kvalitāte, ātra apkalpošana un patīkamas cenas - mūsu uzņēmums ir gatavs nodrošināt izdevīgus nosacījumus gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem. Cerams, kā atradīsiet preci, kura ideāli atbilst jūsu uzdevumiem. 

×
LV